Widzów mniej niż radnych

(16 listopada) Podczas XLIX sesji Rady Miejskiej we Włodawie radni zapoznali się m.in. z informacją o działalności Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu we Włodawie oraz podjęli osiem uchwał, w tym o wprowadzeniu opłaty targowej czy nowych stawek za zajęcie pasa drogowego.

Na początku sesji o Centrum Wolontariatu mówiła jego prezes Urszula Kazub. Nakreśliła historię stowarzyszenia, dziękując burmistrzowi za pomoc oraz przedstawiając dokonania Centrum.

Następnie radni podjęli osiem uchwał, w sprawach: zmian w budżecie, wprowadzenia opłaty targowej, ustalenia wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego, przyjęcia regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków, wyrażenia zgody na ustanowienie odpłatnej służebności przesyłu, przyjęcia Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2022, rozpatrzenia petycji dotyczącej dokończenia budowy ulicy Konwaliowej, wprowadzenia regulaminu korzystania z parku przy ul. Kościuszki.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

2 komentarzy "Widzów mniej niż radnych"

  1. …a może pogadajcie na sesji, o BEZPIECZNEJ WŁODAWIE…przejscie od tesco do mycenter. KIK,itd albo o światłach na skrzyżowaniu przy targowisku ?????

  2. rozbawiły mnie te interpelacje o kanalizację na osiedlu cegielnie (jakby to można było załatwić jedną interpelacją???) i dekoracje na rynku we Włodawie (czyżby Pani radna gdzieś tam mieszkała w pobliżu??), w związku z tym ja proszę o kosmodrom w okolicach wysypiska MZC…. 😉 😉

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content