Niszczą, brudzą, dewastują

Jeżdżą na deskorolkach i hulajnogach, a w przerwach dewastują ogródek przy WDK-u, piją alkohol i załatwiają potrzeby w pobliskich zakrzaczeniach. Gdy bardzo im się nudzi, wyrywają flagi i deski. Czują się na tyle bezkarnie, że to wszystko robią w oku kamer.

Dyrekcja Włodawskiego Domu Kultury ma dość nieodpowiedniego zachowania przedstawicieli włodawskiej młodzieży, która wieczorami zbiera się pod budynkiem zajmowanym przez tę instytucję. I nie chodzi o to, że komuś się nie podoba sam fakt tych spotkań, ale o to, że przy okazji chłopaki i dziewczyny niszczą i dewastują drewniany ogródek, zostawiają na skwerku butelki po alkoholu i inne, bardziej śmierdzące niespodzianki.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Niszczą, brudzą, dewastują"

 1. …a może pogadajcie na sesji, o BEZPIECZNEJ WŁODAWIE…przejscie od tesco do mycenter. KIK,itd albo o światłach na skrzyżowaniu przy targowisku ?????

 2. Światła na tym skrzyżowaniu to bezsens. Drogo i wieczne korki. Dużo lepsze jest rondo w tym miejscu, tym bardziej że jest tam gdzie coś takiego wybudować.

 3. Ludzie, artykuł dotyczy grupki gnojków ( przepraszam za określenie). Czy nasza Policja, podobnie jak włodarz Miasta i inne służby są aż tak nieudolne?!

 4. Niech ormowcy z WOT pilnuja.

  • O aktywistka się odezwała a paszoł won ruska onuco, ciekawe skąd taka obleśna baba ma pieniądze jak nie pracuje. Druga rzecz kto jej udostępnił domek nad jeziorem Białym, do interesujących wniosków można dojść. Tylko trochę odrobinę wysiłku i wiadomo kto jest kim

  • oni teraz siedza na miedzy i ogniska palą

 5. Oj tam, oj tam. To chyba 2 lub 3 z tych dewastujących dyskutuje.
  Tylko wstyd dla naszego miasta: że takich kozaków ma, i że taki poziom prezentują i to publicznie. Szkoda.

 6. We Włodawie światła na newralgicznych skrzyżowaniach to bezsens. Wiem, bo przerabiałem to będąc urzędnikiem, co już była dokumentacja to kilku oszołomów powtarzało jak mantrę, że spowolni to ruch ble ble ble.. Tym samym Włodawa jako jedyne miasto powiatowe zostało bez sygnalizacji świetlnej. Zaścianek, prostactwo i słoma z butów dominuje. Alleluja

 7. Do Obserwator. Tobie chodzi o to żeby jeździło się lepiej czy o to żeby koniecznie były światła we Włodawie? Jeśli o to drugie to rozumiem, nie ma a chcemy mieć, ale jeśli to to pierwsze to rondo jest najlepszym rozwiązaniem problemu.

 8. Widomo światła to prestiż. Nie chodzi o to czy sa potrzebne. Ma byc prestizowo. Jak sie bedzie stalo na pustym skrzyzowaniu na czerwonym to słoma będzie ciut mniej z butów wystawała.

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content