Trzeci kandydat na burmistrza Włodawy?

Wiesław Muszyński i Honorata Słomiany już ogłosili start do fotela burmistrza Włodawy. Czy słuszne okażą się zapowiedzi, że będzie jeszcze jeden kandydat? Mówi się, że będzie to Arkadiusz Iwaniuk, który startuje z okręgu nr 7 do Rady Miejskiej.

14 marca mija termin zgłaszania kandydatów na wójtów czy burmistrzów. Do tej pory pewnymi kandydatami na burmistrza Włodawy są: obecny włodarz Wiesław Muszyński z Lewicy i Honorata Słomiany z Polski2050 Szymona Hołowni. Najsilniejsza partia w mieście – Prawo i Sprawiedliwość – do tej pory nic nie mówiła o swoim kandydacie. Wielu spekulowało, że to efekt „dogadania się” obecnego burmistrza z PiS-em, czego wyrazem miało być powołanie na stanowisko wiceburmistrza Wiesława Holaczuka – byłego szefa PiS.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Trzeci kandydat na burmistrza Włodawy?"

 1. Rączka rączkę myje…

 2. Czy to prawda, że niedoszły trzeci dostał propozycję od koalicji prawicowo-lewicowej, że jak nie wystartuje to dostanie intratne stanowisko w MPGK?
  Jeżeli to prawda, to zmieńcie jednak swoje hasło wyborcze na:
  „Łączy Nas Zawsze Koryto”

 3. “Włodawianin od wielu pokoleń”- sic!!!!!!!! rodzice z wiochy. Tatuś geodeta niedoszły pop.

 4. więcej szacunku do Człowieka “pop” to po jakiemu jeżeli już to duchowny obrządku prawosławnego.
  Dalej Włodawa i inni,a tak na marginesie ilu tych miejscowych nie ma korzeni z “wiochy”.

  • Otóż to | 14 marca 2024 at 20:20 |

   W Warszawie miastowych z wiochy jest więcej. Żartuję. Popieramy rolników?

 5. To nie prawda a barany łykają, zajmijcie się robotą a nie na forum bzdury piszecie

 6. Żmija pisze głupoty a wy wierzycie bo to przecież poważny pan dziennikarz i poważna gazeta. Walduś lubi jątrzyć a teraz może sobie wymyślać różne głupotki i się cieszy jak do niego ludzie dzwonią z pretensjami. Troszkę to smutne że w taki tylko sposób potrafi zwrócić na siebie uwagę. Mimo wszystko pozdrawiam wszystkich i Waldusia też.

 7. Łączy Nas Koryto | 14 marca 2024 at 22:14 |

  I osiągnęliśmy sukces, jest dwóch kandydatów.
  A po przeczytaniu porozsyłanych już ulotek wyborcy wiedzą jak zagłosować.

 8. Ten “trzeci” był w ostatnim czasie na prywatnej audiencji z najwyższą władzą. Tylko sam przyszedł czy został wezwany? W sumie ma czas bo miał stanowisko polityczne. MPGK, cóż to miejsce, gdzie zawsze znajdzie się spokojna przystań dla poprawnie “namaszczonych” z miasta czy “spadochroniarzy” z terenu.

 9. Wiktoria | 15 marca 2024 at 13:15 |

  Przykre, że tyle jadu i nienawiści jest wśród Włodawian. Może zamiast zionąć jadem warto zasięgnąć języka u osób zainteresowanych.

  • Otóż to | 16 marca 2024 at 14:58 |

   Popieram. Np był taki napis we wlodawie, w wiadomym miejscu, TVP kłamie i już nie ma. Zagadka, czy jadowe żeby mu wypadły, czy zrozumiał, że mówienie o poprawiającej się w owym czasie,gospodarce kraju nie były kłamstwem. Teraz o neotvp można by pogadać, ale mi się nie chce. Szkoda czasu.

 10. Ja Wam mówię,że Wiesław Muszyński zostanie wybrany na stanowisko Wiesława Muszyńskiego 🙂

 11. Pewnie z tej trójki ma największe doświadczenie. I zapewne to właśnie on wygra

 12. Doświadczenie w zatrudnianiu swoich, w imprezowaniu, wycieczkach na koszt podatnika i niezrealizowanych obietnicach wyborczych?
  Gdyby nie programy poprzedników, to w tym mieście nic nie zostałoby zrobione, zero własnych pomysłów.

 13. Moje miasto | 17 marca 2024 at 11:13 |

  Tylko Wiesław Muszyński!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. Włodawianin | 17 marca 2024 at 14:19 |

  Oby nie!

 15. Zbratał się i dalej brata z PiS, a wszystko to dla koryta.
  Tylko koryto ich łączy, bo bez niego kim oni są?

 16. Przecież każdy mógł startować. Czego Wam zabrakło? Odwagi, doświadczenia czy po prostu talentu. A może to braki w wykształceniu? Nie wstyd tak obrzucać błotem wszystkich, którzy są lepsi od Was? Opamiętajcie się!

 17. Wybór pomiędzy Muszyńskim a Słomiany jest jak wybór pomiędzy dżumą a cholerą:) Ale z tej dwójki oddałbym głos na Słomiany!

 18. To że nie chcę startować nie znaczy że nie mam prawa do opinii oraz krytyki tego co uważam za błędy w zarządzaniu miastem. A tych jest niemało

 19. Przydałaby się debata między tą dwójką, może dowiedzielibyśmy się na jakich zasadach zatrudnia się nowych pracowników w urzędzie i powiązanych placówkach, za jakie pieniądze zostały zrobione i rozniesione ulotki, na jakich zasadach funkcjonuje układ lewicowo- prawicowy?

  • Debata nie ma sensu gdyż politycy znani są z tego, że zmieniają ciągle zdanie i wycofują się ze złożonych obietnic. Tylko dokumenty sporządzone przed notariuszem zmusiłyby ich do niezmienności decyzji. Ale tego zabrania prawo.

   I tak za cztery lata ludzie zapomną co obiecywali. Ponownie na nich zagłosują.

   • Najważniejsze aby kandydat miał umowę o pracę na czas nieokreślony, bo jeżeli ktoś jest na bezrobociu to prawdopodobnie liczy na znalezienie pracy.

 20. Oddałbym głos na panią Słomianą?, serio?
  Ma jakieś sukcesy zawodowe?, zarządzała jakaś firmą?

  • Żyjemy w kraju w którym elektryk został prezydentem państwa a ty pytasz o kompetencje osoby która ma być burmistrzem maleńkiego miasteczka na krańcach RP ? Sorry ale taki mamy klimat.

 21. Jeden Wiesław zbratał się z drugiem Wieśkiem. Ten drugi otrzymał fuchę w zmian za niewystawienie kandydata, aby ten pierwszy mógł wygrać. Dobry układ koalicyjny w umowie niepisanej. A ten trzeci co mógł namieszać szyki, ciepłą dostanie posadkę. Ręką, rękę myje w małym zaścianku miasteczkowym, gdzie jest układ, układziki ze wspólnym korytem.

 22. włodawiak | 18 marca 2024 at 09:24 |

  Doświadczenie w zatrudnianiu swoich-z tego co powszechnie wiadomo to Muszyński zatrudnił tą Panią w miejskiej spółce bo jak dotąd to nie potrafiła nigdzie miejsca zagrzać na dłużej. Ma jakieś osiągniecia w jakiejkolwiek pracy zawodowej?

 23. Radosławski | 18 marca 2024 at 11:25 |

  Niezły artykuł ukazał się odnośnie ulotek. Pięknie wodzirej zaczął kampanię na koszt podatnika.

 24. A ci inni kandydaci jakieś ulotki wyprodukowali? Pytam bo jestem poza Wlodawą od 12 dni

 25. na samym końcu Honorka wbije do urzędu gminy. stanowisko stworzone. Ratuj się kto może.

 26. Czy macie wiedzę, kto zawalczy o stanowisko burmistrza miasta? Pewni kandydaci to pan Muszyński, pani Słomiana a pan Iwaniuk czy startuje?

 27. Zarzut że do tej pory niczym nie zarządzała jest kompletnie nietrafiony. A czym wcześniej zarządzał Muszyński, Wrzesień,Dynkiewicz? Każdy kiedyś zaczyna

  • Ja mam do Pani kilka pytań.
   1. Czy zna Pani ustawę o samorządzie?
   2. Czy kiedykolwiek pracowała Pani przy tworzeniu projektów z dofinansowaniem rządowym lub unijnym?
   3. Czy kiedykolwiek kierowała Pani jakimkolwiek zespołem?
   4. Czy zna Pani jakiś język obcy?
   5. Gdzie Pani w tej chwili pracuje i na jakim stanowisku?
   6. Jakie ma Pani wykształcenie?

   Bardzo proszę o krótkie zwięzłe odpowiedzi. Pozdrawiam

   • Pytania są kierowane do kandydatki, ja nią nie jestem ale odpowiem co myślę na ten temat:
    -wielu ministrów, premierów a nawet prezydent kraju (z zawodu elektryk) poradzili sobie na stanowiskach nie posiadając wcześniej jakichkolwiek kompetencji do sprawowania funkcji. Opierając się o powyższe – takie pytania do osoby chcącej kierować 10 tysięcznym miasteczkiem są bez sensu.

 28. Pytania oczywiście do Pani Honoraty kandydatki na burmistrza.

 29. Przyjdź na zebranie i zapytaj kandydatkę osobiście a nie rób przesłuchania w ten sposób. Zapewne nie będziesz głosował na tę panią więc po co ta wiedza tu i teraz?

 30. Tylko czy p. Honorata nie wiem zyta owe wypociny. Może ktoś z jej otoczenia?

  • Napewo czyta. Ale na pytania niechętnie odpowiada. Czytałam jej komentarze pod filmikiem w którym prosi o pytania. Nic konkretnego nie odpisuje a z wypowiedzi bije arogancja. Strach pomyśleć co będzie jak dostanie stołek.

 31. Jeżeli to prawda adios, wybór bez wyboru i nowej krwi.

 32. Tylko obietnica złożona przez polityka na piśmie przed notariuszem i jego odpowiedzialność materialna ( np kaucja) miałyby jakikolwiek sens. Wszelkie debaty, wiece wyborcze itp to strata czasu. Jednak mamy taki stan prawny a nie inny, więc wszyscy bawią się bardzo dobrze.

 33. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content