Tego jeszcze nie było! We Włodawie powstanie kręgielnia pod chmurką

Wygląda na to, że we Włodawie będzie realizowana kolejna inwestycja z kategorii “rekreacja”. Ucieszą się nie tylko mieszkańcy, ale i odwiedzający miasteczko turyści. Chodzi o plenerową kręgielnię. Obiekt ma powstać tuż przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Kręgielnia to inicjatywa Stowarzyszenia “Poleska Dolina Bugu”. Inwestycja zostanie zrealizowana we współpracy z włodawskim ratuszem.

– Cieszymy się, bo Włodawa się rozwija i pięknieje. To kolejny projekt, który sprawi, że w mieście przybędzie miejsc, w których młodzież, ale nie tylko, będzie mogła spędzać czas. W przyszłym roku budujemy skatepark i stawiamy tężnię solankową. Będziemy mieć również kręgielnię – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Ta ma powstać niedaleko wspomnianej tężni, czyli na gruntach należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

– MOSiR to basen, boisko, na wiosnę stanie tam tężnia i niedaleko kręgielnia. W ten sposób w mieście powstanie miejsce rekreacji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – wyjaśnia Muszyński.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Tego jeszcze nie było! We Włodawie powstanie kręgielnia pod chmurką"

 1. Kręgielnia tak ale nie z jednym torem jaki chcą mam zafundować.

 2. Włodawianka | 26 listopada 2022 at 23:25 |

  A kiedy będzie modernizacja miejskiej ciepłowni?? Centralne ogrzewanie miało być tańsze, a jest coraz droższe… ale co tam… rozgrzejemy się przy kręglach…

  • A propos. Co się stało z banerem głoszącym że Starosta wspiera Wlodawianke? Jakoś jakby zniknął. Rozmawiałem z zarządem klubu i podobno nie do końca jest tak cudownie w tej sprawie. Widać nerwowość w szeregach peeselu i zaliczają kolejne wpadki. Najwieksza będzie po wyborach czego sobie i całemu powiatowi życzę.

 3. Stacja benzynowa na gospodarce też miała być i coś cisza.

 4. A stacją kolejową?,a tężnia?

  • Według informacji wojewody wszystko pozwoli się toczy w dobrym kierunku więc próba odwrócenia uwagi od niekompetencji starosty ci się nie udał. Jeśli dobrze pamiętam tez podpisal deklarację w sprawie kolej+. Następnym razem musisz się bardziej postarać aby pan Andrzej przyznał Ci nagrodę. W którym wydziale pracujesz?

 5. Kręgielnia pod gołym niebem? W bule sobie pograjcie, przynajmniej nie trzeba będzie kasy marnować.

 6. A w kiczki nie łaska?

 7. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content