Dożynki Powiatu Włodawskiego w Woli Uhruskie

W niedzielę, 1 września w Woli Uhruskiej odbędą się Dożynki Powiatu Włodawskiego. Organizatorami są: powiat włodawski, gmina Wola Uhruska oraz miasto Włodawa i pozostałe gminy powiatu.

Uroczystości rozpoczną się mszą o godz. 12:00 w kościele parafialnym pw. Ducha Świętego w Woli Uhruskiej, skąd nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego na teren rekreacyjny nad Bugiem.

Oficjalne otwarcie dożynek przewidziane jest na godz. 13:50. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, a wśród nich m.in. występy zespołów ludowych z powiatu włodawskiego i z zagranicy, liczne konkursy, kiermasze i prezentacje. Po godz. 21 rozpocznie się koncert gwiazdy – zespołu News. Na zakończenie zabawa taneczna do północy.

Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły na plakacie.

1 Komentarz do "Dożynki Powiatu Włodawskiego w Woli Uhruskie"

 1. 1 września hm… Są pewne dni w kalendarzu w których pewnych rzeczy nie powinno być. To, jakby jakby na Wszystkich Świętych zaraz po mszy na cmentarzu pójść na zabawę taneczną.

 2. To w ślad za Prezydent Gdańska, która zamierza tego dnia również hucznie świętować. Jak widać nie jest odosobniona. Przecież w naszym kraju zamieszkuje wiele osób, które tego dnia będą świętowały pozytywnie, przecież dla jednych to była wojna, a dla innych wojenka.

 3. Spokojnie przecież jedno nie wyklucza drugiego. Można uczcić wybuch wojny i potem wziąć udział w dożynkach. Nie szukajmy problemów na siłę.

  • Dokładnie można “uczcić wybuch wojny i potem wziąć udział w dożynkach”, tylko czy obecne władze wpadną na taki pomysł?

   • uczcić wybuch wojny… czy ja dobrze czytam…może pamięć ofiar…państwo opanujcie się w tym pędzie świętowania…

 4. Licealista | 23 sierpnia 2019 at 09:54 |

  Ciekawy tytuł “w Woli Uhruskie” No cóż Uhruskie tak jak Ruskie. Zaleciało nam wschodem.

 5. Na Jasnej Górze też dożynki i nikt nie szuka dziury w całym…

 6. uczcić wybuch wojny….na Boga zastanowienia trochę

 7. Co za ludzie….robią dożynki źle, ktoś napisze uczcić wybuch wojny tragedia, nic nie robić najlepiej. Myślałby kto że elbi odwiedza śmietanka towarzyska i intelektualna taka bohema. Jakbym był ty pierwszy raz to bym uwierzył. Zacznijcie żyć własnym życiem wylaczcie internet i zaloguj się do życia zamiast ciągle narzekać.

 8. Dożynki. Ciekawe czy Tomcio “wiecznie uśmiechnięty” będzie rżał do konia. Bo w powiecie nic nie pokazał.

  • Panie Tomaszu proszę nie słuchać zawistnych trolli. Pozdrawiam serdecznie!

   • Nie pisze się słuchać tylko czytać chyba, że słuchasz oczami a czytasz uszami w co jestem w stanie uwierzyć w przypadku tego pana.

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content