Bójka kobiet w Okunince

Wczoraj policjanci zatrzymali 3 młode kobiety do sprawy bójki w Okunince. Do regularnej walki kobiet doszło nad brzegiem jeziora pod koniec lipca. Za swój chuligański czyn kobiety usłyszały zarzuty udziału w bójce i po wykonaniu czynności procesowych zostały zwolnione. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Włodawscy kryminalni ustalili, że w nocy 23 lipca kobiety przebywały w Okunince w jednym z lokali rozrywkowych, w którym wydarzyła się sytuacja, która dała początek dalszym zajściom. Nad ranem między dwoma kobietami wywiązała się utarczka, która przerodziła się w regularną walkę 4 kobiet, w czasie której wzajemnie się uderzały, wyzywały, szarpały, kopały, ciągnęły za włosy, a jedną z nich próbowano zaciągnąć do jeziora. Jedna z uczestniczek zajścia twierdzi, że w wyniku bójki straciła buty i telefon. Całe zdarzenie obserwowało wiele osób, nikt nie rozdzielił kobiet, nie udzielił ani nie wezwał pomocy. Teraz ustalamy szczegółowe okoliczności i przyczyny całego zajścia.

Zatrzymane wczoraj 3 kobiety to mieszkanki Chełma i Lublina w wieku od 28 do 33 lat. Za swój chuligański występek usłyszały zarzuty udziału w bójce. Po wykonaniu czynności procesowych zostały zwolnione. Teraz grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

podinspektor Bożena Szymańska
KPP Włodawa

1 Komentarz do "Bójka kobiet w Okunince"

  1. Według naocznych świadków i informacji pochodzących z innych mediów, panie krzyżując pięści chciały ustalić do której ma należeć mężczyzna. Tak się złożyło, że wszystkie poznały z drobnymi szczegółami męskość tego pana, a jak później podała jedna z nich, charakteryzował się posiadaniem znacznych rozmiarów tego co każdy mężczyzna chciałby mieć jak największe. Większy organ to większa penetracja i uruchomienie uśpionych bodźców erogennych, wówczas doznania są jak trzęsienie ziemi, powiedziała pani. Warto było ustalić która z nim ma być na stałe, aczkolwiek mężczyzna ponoć przy piwie miał powiedzieć, że proponował wersję przechodnią po kilka dni z każdą albo jakieś zbiorowe układy dające satysfakcję dla wszystkich uczestników jednocześnie. Cóż kobieta na ogół jest zaborcza i nie toleruje ochłapów po koleżance tylko chce mieć wszystko na własność dla siebie, zapominając by to osiągnąć to musi wygrać co najmniej kilka milionów w totka. Luksus posiadania prostu kosztuje. Teraz siedząc z obitą głową i wyrwanymi włosami ma czas by to przemyśleć.

  2. Zrozumialem 1/10

    • Internauta | 23 sierpnia 2022 at 13:20 |

      Szkoda, że zrozumiałeś tylko jedną dziesiątą całości. Jak czegoś nie wiesz a nie wiesz nie rozumiesz 9/10 to pytaj, będziemy Ci pomagać. Trzeba pracować nad sobą to po kilku latach dojdziesz do 5/10. Człowiek zawsze się rozwija nawet ten co ma zanik szarych komórek w wyniku spożywania niskoprocentowych napojów owocowych sprzedawanych w opakowaniach szklanych o pojemności około 0,7 l. Na internautów możesz zawsze liczyć. Pozdrawiamy

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content