Wystrzały na Białorusi przeraziły włodawian

W czwartkowe popołudnie blady strach spadł na mieszkańców Włodawy. Prawie przez godzinę słychać było serię wybuchów. Mieszkańcy obawiali się najgorszego – idzie wojna!

Okazuje się, że powodem słyszanych w czwartek wybuchów były ćwiczenia na terenie Białorusi. Przy naszej granicy w okolicach Kodnia i Brześcia znajdują się poligony wojskowe w Muchawcu i Stradeczu.

Jak obserwujemy na filmie zamieszczonym przez Tadeusza Giczana na Twitterze, w trakcie ćwiczeń prowadzony był ostrzał z czołgów, samolotów, ręcznych wyrzutni rakietowych i sprzętu balistycznego typu ziemia-powietrze. 

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Wystrzały na Białorusi przeraziły włodawian"

 1. a gdzie u nas są schrony ????

 2. Te ichnie wystrzały były już słyszalne wcześniej m.in. na jesieni. A teraz poza patrolami Straży Granicznej mamy wzmocnienie wojskami operacyjnymi i terytorialnymi.

 3. Co oznacza słowo”ichnie bo nie rozumiem co autor z nad Buga ma na myśli,czy jest taki wyraz w j.polskim???

  • Przyjezdny musi mieć wyłożone kawę na ławę i nie rozumie mowy tubylczej.

  • Wyobraź sobie, że jest. I wyobraź sobie, jak się kompromitujesz nieznajomością języka, który uważasz za rodzimy. Uprzedzę pytanie, „rodzimy” także jest i nie oznacza wydawanie na świat potomka.

  • Otóż to. | 13 lutego 2022 at 13:57 |

   Sprawdź.

 4. Normalnie Rosjanie z Bialorusinami robia pod siebie na sama mysl, ze zaciezni z Obrony Terytorialnej bronia polskiej granicy 🙂

 5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content