Worki rozdawane są wyłącznie na frakcje: metale i tworzywa sztuczne, papier oraz szkło

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gmin należących do Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi  do gromadzenia odpadów takich jak papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne mogą być używane w odpowiednim kolorze worki.

W zamian za uiszczoną opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi właściciele nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej otrzymają worki dla wyżej wymienionych frakcji, w ilości po jednym worku w odpowiednim kolorze o pojemności 120 l na jednego mieszkańca, na okres określony częstotliwością odbioru (UCHWAŁA NR VII.18.20 w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów).

MZC Włodawa

1 Komentarz do "Worki rozdawane są wyłącznie na frakcje: metale i tworzywa sztuczne, papier oraz szkło"

  1. Kpina. Ja dostałam 1 worek przy ostatnim wywozie papieru. A płace za 5 osób w domku jednorodzinym. Kto to sprawdza? Kto rozporządza?

  2. Kim Łun Kaczyński | 25 sierpnia 2020 at 08:59 |

    zamiast zatrudniać do sortowni ludzi jeżdzijcie najlepiej z 10 razy w miesiącu i odbierajcie, a szkło raz na 3 miesiące brawo ten co to wymyślił to powinien dostać nagrode jakąś dla głupka roku. i to mydlenie oczu że rada sie zebrała i ustaliła taki pierd to jest klasyk w tym kraju, przenoszenie roboty na mieszkańców a sobie premie przyznajcie

  3. Zadajecie pytanie, kto wymyślił tę pierdoły.Naj wybitniejszy człowiek terenu wybitny znawca wszelkich umiejętności wybitny niegdyś p.o zoz włodawa a teraz chyba prezes MZC pan Józef St..

  4. Niezła beka z tymi śmieciami chodzi o ilos worków wydawanych na jeden gospodarstwo domowe to Pan że śmieciarki który odbiera nieczystosci(wielki szacun za ciężko wykonywaną pracę) ma wiedzieć ile jest w domu osób zgłoszonych do mzc i tyle ma wydać kpina jakas

  5. Niech ktoś z biurowca mzc jezdzi z listą i workami razem z Panami. Ja opłatę mam uiścić, oni niech też przestrzegają swoich uchwał.

  6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content