Komunikat W SPRAWIE KORONAWIRUSA W POWIECIE WŁODAWSKIM

Informujemy, że w powiecie włodawskim jest 13 osób objętych kwarantanną graniczną, 43 medyczną, 1 w nadzorze, 7 wyzdrowiało (stan na dzień: 21.08.2020 r., godz. 13.00).

1 Komentarz do "Komunikat W SPRAWIE KORONAWIRUSA W POWIECIE WŁODAWSKIM"

 1. 1 września coraz bliżej a liczba osób w kwarantanie medycznej w naszym powiecie wzrasta. Brak informacji o wynikach testów które miały być 17 sierpnia wsród osób które miały kontakt z zakażoną Panią jedynie wzmagają spekulacje i plotki.

 2. Jeszcze nie daje wam do myślenie ze to jest wymyślona PLAN DEMIA, tyle ludzi co się przewaliło przez ośrodki nad J. Białym i włodawskich marketach, to TRUPY powinni słaniać się na ulicach.

 3. Starczyło kilka godzin i informacja o kolejnych 2 nowych przypadkach. Pewnie jakby zrobiono przesiewowe badania w zakładach i firmach zatrudniających ponad 50 osób to by się okazało że dużo już przechorowało bez objawów lub aktualnie chorych. Czasowa izolacja spowodowałaby pewnie kilka bankructw tych firm i tragedie ekonomiczne pracowników ich rodzin.

  • Jolu, każda choroba ma objawy, to tylko w tym Swirusie wymyślili chorobę bezobjawową

   • Incelu nie jesteś w stanie opanować gramatyki na poziomie czwartej klasy szkoły podstawowej a wypowiadasz się o rzeczach, o których nie masz pojęcia.

    • a ja się temu nie dziwie ze mas srac..ę bezobjawowo, tylko nie zapominaj o pieluchach.

     • Super! Komentarz wprost proporcjonalny do poziomu Twojej inteligencji i idę o zakład, ze wykształcenia. Zapewne Husarz na obczyźnie.

     • A ty anonim jesteś typowy magister, bez krzty oleju w pacynce, zaprogramowany na ciemnotę o chorobie bezobjawowej

 4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content