Testy drugiego łącza zakończone

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że dwumiesięczne testy drugiego łącza transmisyjnego zostały zakończone sukcesem. Usługa spełniła wszystkie nasze wymogi i została wdrożona produkcyjnie.

Jednocześnie, dzięki naszym staraniom staliśmy się jedynym operatorem we Włodawie posiadającym dwa łącza światłowodowe poprowadzone zupełnie różnymi trasami. Nie groźne są dla nas prace przy budowie dróg czy oranie pola 🙂

Jako ciekawostkę dodamy fakt, że łącze te w fazie testów przydało się już trzy razy czego mogli Państwo nawet nie zauważyć 🙂

ET-Media Włodawa

Lokalny operator światłowodowy

Telewizja światłowodowa, Internet światłowodowy

1 Komentarz do "Testy drugiego łącza zakończone"

 1. Świetna wiadomość.

 2. Wiadomość znakomita aż spadł mi kamień z serca i żyje mi się o wiele lepiej i dostatniej.

 3. Raczej oczekuję innej treści artykułu zaczynającego się od słów “Testy drugiego łącza zakończone ceny spadają o połowę. Tylko u nas nie zysk za wszelką cenę ale dobro klienta”

  • Szanowny użytkowniku TR. 100mb/s za 49zł miesięcznie to obecnie najtańsza opłata w Polsce. Przy dzisiejszych kosztach utrzymania firmy to kwota graniczna opłacalności. Internet światłowodowy to obecnie najlepsze technicznie rozwiązanie dostępne na świecie, nie ma czegoś lepszego od światłowodu i długo nie będzie ponieważ raz położony światłowód będzie przez wiele lat przyśpieszany sprzętem elektronicznym. Nie trzeba będzie kłaść nowych kabli aby osiągać w przyszłości 1Gg, 5Gb, 10Gb czy nawet 100Gb.

   I na koniec, drugie łącze to dodatkowe koszty po naszej stronie. Opłat abonentom nie zwiększamy. Pozdrawiam!

 4. Super info. Co do komentarza TR w przedmiocie obniżki oplat to uważam, że był to chyba żart. Bo jakim sposobem można obniżyć opłaty przy jednoczesnym zwiększeniu kosztów własnych, jakoś tego nie rozumiem ?

 5. Zenku na dorobienie się fortun kiedyś pracowało kilka pokoleń. Teraz rok pracy i inwestycja w firmę ma spowodować maksymalizację zysku. Może rzeczywiście warto rozważyć chociażby umiarkowany spadek cen, choćby po to by na rynek nie weszła konkurencja a ta we Włodawie na pewno nie śpi.

  • niezadowolony z pseudo biznesmenów | 19 listopada 2018 at 12:06 |

   Jaka konkurencja – przecież inni to oszuści, dają do testowania inną jakość łącza niż jest po podpisaniu umowy !!! Jedynie Elbi i Orange via kabel dają uczciwe parametry.

 6. Czy jest możliwość podłączenia w Orchówku

 7. Zacni koledzy “Bryndek i Zenek” podpisujcie się “Elbi” a na pewno Wasze argumenty zostaną przyjęte z większą życzliwością. W końcu to nic złego chwalić firmę w której się pracuje albo jest się udziałowcem. Pozdrawiam

 8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki