Rusiński znów chce być wójtem

Maria Kunc, Piotr Gorgol, Andrzej Kratiuk i Andrzej Rusiński – to potencjalni kandydaci do przejęcia władzy w gminie po Tadeuszu Sawickim. Zapowiada się interesująca kampania i ostra walka o stanowisko wójta.

Andrzej Rusiński to pewniak wśród kandydatów. Już ostro szykuje się do wyborczego wyścigu na wójta gminy Włodawa. W 2014 roku przegrał z Sawickim dopiero w dogrywce, więc szanse ma naprawdę spore. Kto będzie próbował pokrzyżować mu plany?

Podobno Polskie Stronnictwo Ludowe chciałoby wystawić na wójta Marię Kunc, wieloletnią radną powiatową i sołtyskę Suszna.

– Faktycznie, w tzw. luźnych rozmowach otrzymałam taką propozycję. Jednak raczej z niej nie skorzystam. Rozsądnie podchodzę do tego typu spraw i wolę pozostać przy tym, co mam – skomentowała Kunc.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

 

1 Komentarz do "Rusiński znów chce być wójtem"

 1. chrzestna matka | 12 marca 2018 at 21:55 |

  Andrzej Kratiuk wójtem??? co zrobił dla gminy??myślę że nikt rozsądny nie zmarnuje głosu??

 2. prosty rolnik | 12 marca 2018 at 22:36 |

  Dwóch panów to pracownicy Urzędu Gminy Włodawa, a w obecnej sytuacji potrzebna jest gruntowna odnowa, a tylko jeden kandydat to gwarantuje czyli Rusiński na wójta.

 3. Pytanie czy jest co przejmować. Gmina bez dróg, oświetlenia, ceny wody i ścieków kosmos i 12 milionowe zadłużenie.Jedna kadencja na posprzątanie tego wszystkiego to mało może się okazać. Ale Pan Rusiński da radę. Czas na zmiany.

 4. A pan Korneluku to autor artykułu zapomniał.

  • Ja będę głosował na tego Pana bo myślę, że połączenie gminy z miastem to dobre rozwiązanie

 5. Pan Gorgol to dobry specjalista. Podczas budowy mojego domu w Susznie bardzo mi pomógł. Jestem pewien, że bardzo dobrze pokieruję całą Gminą. Ja jego popieram .

 6. Mieszkaniec gminy | 13 marca 2018 at 21:30 |

  Pan Gorgol może liczyć na wsparcie obecnych władz. Tylko dzięki wsparciu ze strony państwa można liczyć na szybszy rozwój gminy np. budowę nowych dróg. Gminy nie stać na kolejne stracone lata. Ja zagłosuję na p. Gorgola.

 7. Urzędnik Gorgol jest pisowcem, ale z ekipy nie popieranej przez chełmską liderkę pis, więc gmina nic nie dostanie, gdyby został wybranym, tak jak nic nie dostał jego lokalny lider holi i jego ekipa. Więc może zamiast patrzeć na przynależność partyjną kandydata, to należy patrzeć na jego kompetencje.

 8. Dzisiaj nikt nic nie dostaje a w przypadku gminy Włodawa jest to niemożliwe z dwóch powodów jeden to wielkie zadłużenie w stosunku do dochodów czyli brak możliwości kredytowania gminy na udział własny w inwestycjach a drugi to kandydat Pisu pochodzi z odłamu który nie bardzo uważa regionalna liderka. Pan Piotr to fajny człowiek , ale może niech lepiej dobrze robi to co robi, Pozdrawiam.

 9. Piotrze trzymamy kciuki. Różanka, Suszno, Orchówek, Żłobek, Korolówka, Sobibór z Tobą. Tylko zwycięstwo.

 10. Anonimek | 15 marca 2018 at 15:12 |

  Ja tez trzymam kciuki za Pana Piotra Gorgola.

 11. kandydat | 16 marca 2018 at 06:52 |

  Jestem nauczycielem, wiem gdzie krowa ogon ma-to chyba mogę być wójtem???

 12. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki