Rozkopali i co dalej?

Wybrane pobocza, pachołki ustawione niemal na całej długości remontowanego odcinka, ograniczenie prędkości i od tygodni brak jakiegokolwiek postępu w pracach – kierowcy użytkujący drogę 812 pomiędzy Włodawą a Korolówką niepokoją się, czy wyczekiwana od lat inwestycja aby nie jest zagrożona.

Ponad 5-kilometrowy odcinek koszmarnej „betonówki” z Włodawy do Korolówki wykonuje firma STRABAG z Pruszkowa. Całość ma kosztować ponad 24 miliony złotych, i jak zapewniał na początku b.r. Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie, większość robót ma być wykonana jeszcze w tym roku. Trochę trudno w to uwierzyć, patrząc na postęp robót, a właściwie niemal zupełny ich brak.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Rozkopali i co dalej?"

 1. Elbi co to za wiadomości nagłówek z gazety hehehe marna jakość waszych usług na każdej płaszczyźnie

  • Odezwał się ten co na swojej stronie umieszcza teksty z gazet czasem dla niepoznaki zmieni tytuł żeby kliknięcia się zgadzały. Ale największą żenada jest stemplowanie cudzych zdjęć swoim logo. I ty masz człowieku czelność upominać innych?!

 2. We Włodawie jest siedziba Zarządu Dróg Wojewódzkich z dyrektorem na czele. Ja się grzecznie ich pytam – czym się zajmujecie? bo chyba nie drogami wojewódzkimi.

 3. Przerwa spowodowana jest z przypadkowym odnalezieniem lochu o sklepieniu łukowym, który wg oceny miejscowych historyków (a w szczególności Pana …….. chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi) można datować na rok 1500. Dokładne badania przeprowadził Wojewódzki Konserwator Zabytków (trwało to około dwóch miesięcy), obalając tezę włodawskich historyków i datował powstanie podziemnej budowli na rok 1920- 1939. Całe zamieszanie wstrzymujące budowę okazało się niepotrzebne. Wystarczyło przyjąć wyjaśnienia lokalnych rolników wg wiedzy których są to pozostałości po tzw. „lochu” na ziemniaki nieżyjącego Nikodema Szuhaja mającego mieszkać w latach przedwojennych w rejonie znaleziska.
  Może ktoś z internautów zechce podzielić się wiedzą dotyczącą zaginięcia z tego lochu ponoć znacznych rozmiarów gąsiora z jakąś cieczą. Miejscowi twierdzą, że to włodawscy historycy maczali w tym palce (a raczej usta). Przypuszczenia te pozostają w sferze hipotez, sądzimy jednak, że postępowanie dowodowe przeprowadzone przez uprawnione organy ustali stan faktyczny.

  • Przełożony | 16 września 2019 at 07:48 |

   Doskonale o tym wiesz ,że w przedmiorowym zagadnieniu postepowanie przygotowawcze nie zostało wszczęte ba nawet nie zadziennikowano tego na rejestr RCS .Wobec tego nie zadawaj pytań na które znakomicie znasz odpowiedź .
   Proponuję zamiast szukać sensacji za wszelką cenę podciągnąć się z etyki zawodowej bo w zeszłuym roku coś ona u Pana bardzo kulała .

   • Ty Przełożony jesteś za długo przełożonym. Najwyższy czas ustąpić miejsca młodym wilczkom dlatego, że prostej wypowiedzi nie odczytujesz ze zrozumieniem. Znawca pisze “sądzimy jednak, że postępowanie dowodowe przeprowadzone”, z tej treści wynika, że nie jest prowadzone ale może będzie, dla tego powoływanie się na “na rejestr RCS” jest rzeczą śmieszną i mało poważną.

    • Przełożony | 17 września 2019 at 07:53 |

     Nie sądź Trolu,,Trotyl” , bo sądzenie wymaga myslenia a jak widać stanowi to ,,T” twą słaba stronę .Zajmij się obowiązkami słuzbowymi a i to tez jest mizernej jakości w ,,T” twoim wykonaniu , delikatnie to ujmując.

  • Już teraz rozumiem dlaczego nasz koleś z pracy od 3 dni chodzi jakiś nieświeży. Coś jest na rzezy z tym gąsiorem bo jakiś trochę starszawy koleś przyjechał koparką jak ten wychodził z pracy i coś wykrzykiwał. Określenia złodziej i ku….. twoja mać były jeszcze najbardziej łagodne.

 4. Firma albo zrobiła wolne i sprężą się na przyszły rok albo co gorsza praca ich przerosła.
  Przypomina mnie sytuacje, gdy była remontowana ul. Lubelska. Od ronda do cmentarza wyrobili się w tydzień. Potem zrobili ponad trzy tygodnie przerwy. Przyszedł przymrozek więc remontując od Lubelskiej do Bugu podgrzewali asfalt aby zerwać zalać nowy. Aby wyrobić termin pracowali od wczesnych godzin rannych do późnej nocy, nawet przy sztucznym świetle.

 5. Ale dlaczego zdjęto kostkę chodnikową ( całkiem niedawno zresztą położoną) tego pewnie nikt nie wie. Brodzą więc ludzie po piachu, ostrożnie stąpają po resztkach płytek… Gospodarzu naszego Miasta, obudź się!

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki