Pielęgniarki znowu potrzebne

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie poszukuje pielęgniarek. Tym razem na uruchomiony tej jesieni oddział covidowy, a także na internę.

– Na tych dwóch oddziałach pracuje obecnie 28 pielęgniarek – mówi dyrektor szpitala Teresa Szpilewicz. Żeby opieka nad pacjentami przebiegała sprawnie, potrzeba więcej wykwalifikowanego personelu. – Na oddziały covidowy i internistyczny szukamy obsady na pięć etatów pielęgniarskich.

“Forma zatrudnienia do uzgodnienia” – czytamy w ogłoszeniu.

Oddział internistyczny jest jednym z najbardziej obleganych w szpitalu. Trafiają tu osoby zmagające się z chorobami układu krążenia i oddechowego, ale też przewodu pokarmowego, układu moczowego, pacjenci cierpiący na schorzenia reumatologiczne i endokrynologiczne.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Pielęgniarki znowu potrzebne"

 1. Oto niektóre teksty pielęgniarek:(pisownia oryginalna z nagrań na telefonie)
  – niech je na co sie tak paczy !,
  – nich wstaje łóżko czeba ogarnoć!,
  – bedzie jadła, bedzie jadła bo jak nie to zabiere,
  – ale się obejsrała !,
  – (zwrot do rodzin odwiedzających) niech wyłażo bo bede myła,
  – (karmienie osoby leżącej po podaniu dwóch łyżek jedzenia) co niekce jeść, niekce, niech nie je na siłe pchać nie bede, zostawie tu na szafce niech sobie bierze.
  Z jednej strony miałam ubaw robiąc te nagrania ale postawmy się w roli chorych, leżących nie chodzących co oni czują. Są przedmiotami?, to przecież ludzie, okażmy im trochę szacunku i człowieczeństwa. Szpital to nie certyfikaty jakości, szpital to ludzie. Za 5- 6 tys miesięcznego wynagrodzenia można być człowiekiem nawet jeśli nim nie jesteś.

 2. Byłoby dobrze, abyś nie tylko potrafiła włączyć nagrywanie w telefonie, ale również odróżnić pielęgniarkę od salowej.

 3. Od salowej co to zarabia 5-6 tys. ….

  • Skoro tak twierdzi o tej rzekomo nagranej osobie, to pewnie też pasek z wynagrodzeniem ma sfotografowany

 4. Dopóki dyrekcja w tym szpitalu jest w taki składzie to nikt nie będzie chciał pracować w tym szpitalu.

 5. czytelniczka | 28 grudnia 2021 at 14:13 |

  Pielęgniarki teraz potrzebne? To może wreszcie Naczelna pielęgniarka będzie je traktować po ludzku i zechcą pracować w szpitalu. Obecne traktowania wołają o pomstę do nieba.

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content