Oświetlenie LED w całym mieście

Kolejne unijne środki spływają do Włodawy. Miasto pozyskało sporą sumę na wymianę ulicznego oświetlenia. Kierowany przez Wiesława Muszyńskiego samorząd otrzymał na ten cel blisko 1 800 tys. zł z Regionalnego Programu Operacyjnego. Cała inwestycja będzie kosztowała 2 700 tys. zł.

Przetarg na zamontowanie energooszczędnego oświetlenia typu LED został już rozstrzygnięty. Dzisiaj (11 marca) mija termin ewentualnych odwołań.

– Jeśli nikt nie złoży odwołania, podpiszemy umowę z wykonawcą na realizację zadania – mówi Krzysztof Małecki, sekretarz Urzędu Miejskiego we Włodawie. – Przetarg wygrała firma z Radomia, Centrum Zaopatrzenia Energetyki “ELTAST” spółka z o.o. LED-owe oświetlenie zostanie zamontowane na terenie całej Włodawy, przy wszystkich drogach, bez względu na ich kategorie.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

 

1 Komentarz do "Oświetlenie LED w całym mieście"

 1. Od roku na ul. Lubelskiej nie można doprosić się o zmianę(!) spalonych żarówek. W UM pracownicy mówili, że podobno takie jest polecenie burmistrza.

 2. Brawo

 3. Guzik przy tym świetle widać,piesi powinni bardziej uważać.

  • Może trzeba odwiedzić okulistę?

   • Wystarczy tzw mniejsza przejrzystość powietrza (okres jesieni,deszcz,mgła)i w jasnej barwie światła jakie emitują ledy niewiele widać.Wszystko staję się szare,monochromatyczne,szczegóły się zacierają.Za przykład można wziąć stare latarki z żółtym światłem i nowoczesne ledy o białej.Które światło lepsze podczas mgły,deszczu? Zwykła fizyka

 4. Reżyser Kina Akcji | 19 marca 2019 at 19:44 |

  Co roku jest robiony wspólny przegląd dróg przez Włodawski Zarząd Dróg i Policję. Jeśli w protokole z tego przeglądu nie stwierdzono uchybień to ich nie ma. Proszę nie podważać stwierdzeń FACHOWCÓW i nie szukać na siłę dziury w całym .

 5. drogowiec | 19 marca 2019 at 19:54 |

  nie ma takiego tworu jak włodawski zarząd dróg 😉

  • Reżyser Kina Akcji | 19 marca 2019 at 21:22 |

   Tak czy siak jest czy go nie ma ktoś robi przeglądy co roku razem z policją i sporządzany z tego jest protokół . 🙂

 6. Prądu jednak zużywa to faktycznie niewiele.

 7. Wczoraj wieczorem po 20-tej, jak było ciemno północna część miasta była nieoświetlona. Za to dzisiaj, jak widno po 7-tej świeciły się latarnie. Czyżby musiały “osiągnąć” ilość zużytych kilowatów?!

 8. Spokojnie. Pani Mazurek zaczęła porządki w lokalnych strukturach. Niebawem i włodawski beton z histerykiem na czele zostanie skruszony. Pojawia się młodzi ambitni ludzie którzy zaczną decydować o mieście. Wtedy będzie i oświetlenie jakie trzeba i wszystko inne. Pani Agata Włodawie zabaw i od wiesiołkowy maniusiow piotrusiow i reszty hałastry nas wybaw.

 9. Ot mi młodzi ambitni !!
  Pusta koperta i Jureczek alkoholik.
  Porażka

 10. Ale macie problemy sztuczne , ja przed swoim domem sam wymieniam spalone żarówki, zresztą wielu sąsiadów tak robi i nikomu korona z głowy nie spadła .

 11. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content