Spełnią obietnicę? Biuro Obsługi Klienta PGE wróci do Włodawy?

Zdzisław Szwed, członek Zarządu Województwa Lubelskiego, obiecał w kampanii wyborczej, że zrobi wszystko, aby Biuro Obsługi Klienta PGE wrócił do Włodawy. I jest szansa, że obietnicę spełni.

– Wszystko jest na jak najlepszej drodze do tego, by taki punkt we Włodawie przywrócono – mówi Z. Szwed. – Dla mnie to niewyobrażalne, by mieszkańcy musieli dojeżdżać po 50-60 km w jedną stronę, by załatwiać sprawy rachunków czy innych administracyjnych problemów. Bardzo zaangażowana w tę sprawę jest przede wszystkim wicemarszałek sejmu – Beata Mazurek, która czyni starania, by włodawianom przywrócono ten punkt.

Do 2012 r., gdy zlikwidowano BOK PGE, mieścił się on przy ul. Żołnierzy WiN, tuż obok zakładu karnego. Jednak obecnie budynek ten jest przeznaczony na wydział Sądu Rejonowego we Włodawie i trwają pilne poszukiwania nowego miejsca.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Spełnią obietnicę? Biuro Obsługi Klienta PGE wróci do Włodawy?"

 1. Zdzichu wierzymy w Ciebie. Obiecałeś i dasz radę!

 2. Reżyser Kina Akcji | 18 marca 2019 at 15:20 |

  I znowu czekają Nas podwyżki za energię elektryczną bo przecież trzeba będzie utrzymać to Biuro Obsługi Klienta . Ale co tam byleby wynajęli lokal odemnie za symboliczna złotówkę .

 3. A kto to jest ta mazurek ?

  • taka pani z chełma, która robi już porządki w lokalnych strukturach partyjnych. podobno teraz kolej na włodawskich “baronów” w końcu skruszy beton i rozrusza towarzystwo a potem to już każde wybory nasze!

 4. Odbiorca prądu | 18 marca 2019 at 22:01 |

  Jaki wydział Sądu Rejonowego we Włodawie? Faktycznie był przez chwilę jak p. Gowin polikwidował sądy w tym włodawski. Od kilku lat sąd powrócił do starej siedziby przy ul. Sejmowej i cały budynek przy ul. Żołnierzy WiN jest PGE. Ktoś chyba celowo podaje nieaktualne informacje, że powstałby punkt, ale nie ma siedziby i trwają poszukiwania budynku. Ale ściema.

  • Dokładnie cały budynek i plac jest własnością PGE i kiedyś nawet był wystawiony na sprzedaż. Z tyłu za budynkiem jest do dzisiaj posterunek energetyczny PGE. Natomiast parę lat temu, gdy budynek sądu przy ul. Sejmowej był w remoncie to sąd był ale tymczasowo przy ul. Żołnierzy WiN.

 5. agnieszka | 19 marca 2019 at 18:48 |

  a mnie to wsio ryba gdzie będzie biuro obsługi, rachunek dostaję pocztą a licznik mam na zewnątrz tak samo ma większość ludzi, więc proszę nie wprowadzać presji że to coś bardzo zmieni.

 6. Całe szczęście, że takie nierozgarnięte Agnieszki, które nie bardzo wiedzą jakie sprawy załatwia się w biurze obsługi trafiają się sporadycznie. Ja też mam licznik na zewnątrz i rachunek przyszedł mi pocztą, tylko jak go przeczytałem złapałem się za głowę. Takie jak na rachunku zużycie prądu miałem mniej więcej przez ostatnie 8 lat. Przez 3 miesiące nie mogłem się dodzwonić, żeby zapytać gdzie mam złożyć reklamację. Żeby było śmieszniej w Chełmie też jest biuro obsługi, ale jak mi wytłumaczyła znajoma pracownica, że celowo nikt nie odbiera telefonu bo nie byłoby komu załatwiać tak dużej ilości spraw.

 7. Oczywiście inwektywy ale tak to już bywa. Kaziu nie wymyślaj dodzwonić się można, ba nawet można zmienić sobie prognozę na zużycia energii na mniejszą, a już takie sytuacje jak twoja to i tak musisz pisać pismo, aby ekipa PGE mogła zameldować się na miejscu i sprawdzić co ty tam wyczyniasz albo nie wyczyniasz z tym prądem. Ale puki co możesz działać.

 8. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content