Kościuszkowcy mistrzami Polski

Uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie zajęli pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie”.

Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie to ogólnopolski konkurs ekonomiczny organizowany przez Fundację Przedsiębiorczości Revas oraz Revas Branżowe Symulacje Biznesowe i Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Rzeszowie w ramach programu edukacji ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego pod honorowym patronatem ministra edukacji i nauki, Ośrodka Rozwoju Edukacji i kuratoriów oświaty.

Grupa uczniów z I LO we Włodawie – Małgorzata Zarczuk, Patrycja Bielecka, Maciej Szymański (wszyscy z klasy drugiej matematycznej, po szkole podstawowej) uczestniczyła w ogólnopolskich rozgrywkach czwartej edycji Szkolnych Mistrzostw Menedżerskich z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

4 komentarzy "Kościuszkowcy mistrzami Polski"

  1. Gratulacje! 🙂

  2. Brawo młodzi!, dalszych sukcesów życzę. Teraz wspaniałego wypoczynku

  3. Gratulacje i życzenia wielu sukcesów edukacyjnych i nie tylko. Młodzi, piękni i zdolni. Skoro jeszcze są nauczyciele, którzy chcą i potrafią młodzież zmotywować, to wyniki muszą przyjść. Pozdrawiam zacne grono, w tym Panią od matematyki Annę Czerniak. Powodzenia!

  4. Brawo niech rośnie nam kadra menedżerska bo po referendum w sprawie odwołania rady powiatu będą zmiany np. w szpitalu. Potrzebujemy młodych ludzi z otwartymi głowami którzy będą potrafili rozwiązywać problemy a nie tylko płakać jak jest źle bo dotacji nie dostali. Młodzi napewo będą potrafili przeczytać instrukcję po niemiecku. Musimy im tylko pomóc przebić się przez tą partyjną pajęczynę.

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content