Koniec wstydu Włodawianki

Z wielką pompą otwierano budynek rekreacyjny na stadionie miejskim we Włodawie. Piłkarze Włodawianki nareszcie doczekali się zaplecza z prawdziwego zdarzenia.

Działacze klubu od wielu lat interweniowali do władz miejskich, prosząc o nowe zaplecze dla piłkarzy. Metalowy barak, który służył im za siedzibę, nie spełniał żadnych warunków. Prysznice trudno było nawet nazwać miejscem, w którym po rozegranym meczu sportowcy mogą się wykąpać. Grzejniki zimą zamarzały, a podczas deszczu z sufitu lała się woda. To się nareszcie zmieniło. Miasto pozyskało ponad 320 tys. zł dofinansowania z Lokalnej Grupy Działania Poleska Dolina Bugu. Kolejne 300 tys. zł dołożyło z własnego budżetu i za te pieniądze wybudowany został nowoczesny obiekt rekreacyjny o pow. ponad 200 mkw. Powstała w nim m.in. siłownia-fitness, szatnia wraz z zapleczem sanitarnym, pomieszczenie biurowe oraz magazyn techniczny. Budynek dostępny jest dla wszystkich. Korzystający z siłowni mają do dyspozycji zestawy hantli i obciążeń, rowery stacjonarne, orbitreka, tzw. wioślarza, atlas czterostanowiskowy, stepper i maty do ćwiczeń fitness.

– W końcu możemy podejmować piłkarzy z klubów z całego województwa w godziwych warunkach – tłumaczy burmistrz Wiesław Muszyński.

https://www.supertydzien.pl/wiadomosci/7148,koniec-wstydu-wlodawianki

1 Komentarz do "Koniec wstydu Włodawianki"

 1. koniec wstydu bo jest budynek i co najważniejsze trener, który potrafi ustawić drużynę tak żeby wygrywała. 3 miejsce w tabeli na półmetku rundy jesiennej mówi samo za siebie 🙂 podobno nawet znajdują się nowi sponsorzy, którzy w miarę możliwości chcą pomagać klubowi.

 2. przyszly posel załatwił/

  • Akurat ludzie których pan nie poseł wsadził do zarządu okazali się dość słabi. Nie potrafili sy między sobą dogadać a nawet pojawiła się podobno jakąś afera z wypłacaniem kasy i mieszali się mocno w politykę. Teraz się uspokoiło nowy prezes nowy trener i są wyniki. A pan kandydat to nich nie przypisuje sobie cudzy zasług.

 3. tylko po co inwestowac w coś co interesuje garstka ludzi. Chyba są wazniejsze rzeczy na które warto zwrócić uwage. A piłkarze jakby raz na 2 tyg przepierali się w blaszaku albo na osirze nic by sie nie stalo.

 4. Slucham sobie sesji powiatu i własnym uszom nie wierzę pan kandydat na posła nie wie w której lidze gra Włodawianka ministra Mucha kiedyś nie wiedziała że w Polsce nie ma 3 ligi hokeja a pan radny kandydat twierdzi że Włodawianka gra w okręgówce. Wiem że zaraz będzie tłumaczenie że się przejęzyczył ale może warto uważać co się mówi a nie wystrzeliwać z siebie słowa bez rozumienia własnej wypowiedzi bo to trochę wstyd jak na osobę która lansuje się na wielkiego miłośnika sportu

  • Który to ten taki kandydat?

  • Panie Zańko walnąłeś, jak łysy grzywą o parapet. Może pomyliła ci się okręgówka kodeńska? Albo mogłeś porozmawiać ze swoim szefem partyjnym panem H., który chodzi na mecze Włodawianki.

 5. Ja Obywatel | 26 września 2019 at 20:48 |

  Pan Kandydat na posła to zwykły kłamczuch. Od kiedy to konkubinat to chrześcijańska wartość?? Co innego poglądy a co innego życie.W innych sprawach też tak się mija u niego propaganda z rzeczywistością? Nie wierzę mu

  • Obywatel nie przesadzaj. Można kogoś krytykować ja też mu nie wierzę ale po co zaraz mieszać rodziny w politykę i obrażać postronne osoby. Przemysł to

 6. Zańko to poczciwy aparatczyk, naiwnie wierzy w bajki, które ludziom opowiada. Osobiście nawet go lubię bo gdy nie zieje polityką to serio spoko koleś. W życiu na niego nie zagłosuję co nie zmienia faktu, że wywlekanie jego prywatnych spraw jest podłe. Szanujmy się. Z jednej babki jesteśmy wnuki.

 7. Jak ktoś poucza innych jak mają żyć, mówi kto tworzy rodzinę a kto nie / a robi tak pis/ a sam robi zupełnie coś innego, inaczej w życiu postępuje- to jest wiarygodny czy nie.Posłowie tworzą prawo wg. którego my maluczcy musimy egzystować. Ja się zgadzam z Obywatelem, nie chcę by ktoś taki tworzył prawo. U niego praktyka rozmija się z teorią. Potrzeba nam autorytetów.

 8. Jasne, że tak. Dlatego nigdy na Zańkę nie zagłosuję. Jedźcie sobie po nim ile chcecie ale dajcie spokój jego rodzinie. Nic więcej.

 9. Wczoraj we Włodawie wylądował desant na spadochronach.Lepszy Zańko niż cementowe głowy i spadochroniarze, którzy się na płotach wywieszają z jakąś panią.

 10. Mariusz nie ma najmniejszych szans. 20 miejsce? W tym okręgu PiS zrobi z Maks 10 miejsc. Uplasowanie tak mało znanego nazwiska na tak dalekim miejscu pokazuje, że partia ma głęboko tytaniczną pracę, którą dla niej wykonuje Zańko. Zrobi przyzwoity wynik. Zbierze trochę głosów na listę i tyle. Wychodzą bokiem wojenki jakie toczył lokalny PiS z Mazurkową. Mam nadzieję Mariusz, że Ci chociaż za banery zwrócą.

 11. Zwyczajny z PZPR lub jak kto woli z Łączy Nas Koryto | 29 września 2019 at 22:00 |

  Rozowy o polityce to temat rozmów plebsu, tak jak i pogadanki o pogodzie. Kiedy pionki nie mają o czym porozmawiać bo zwyczajnie kreatywnoś blokuje, wówczas wśród plebsu toczą się pogadanki o polityce lub pogodzie Polityka to nie jest temat godny do rozmów ludzi z tzw ,,Salonów” więc się nie wypowiem w temacie polityki, a czy plebs to pojmie pokażą komentaże.

 12. Dobrze żarło i zdechło. Włodawianka wczoraj dostała w tyłek od chłopaków z Bychawy. Szczególnie ta druga bramka. Prowadzący mówił o wyrównaniu a tu pat.

 13. Chyba nie byłeś na meczu skoro tam baty widziałeś. Włodawianka grała bardzo dobrze. Miała 2 słupki i 2 poprzeczki i nic nie chciało wpaść. Pomimo że grała całą 2 połowę w 10 nie było tego widać. Drugi gol po ewidentnym 1 podaniu na pozycję spaloną.

 14. Typowe wioskowe ujadanie pranie brudów i wyciagnie rodzinnych spraw , wstydził by sie jeden baran z drugim , nigdy nie będzie dobrze dopuki mentalność ludzi sie nie zmieni , a Panu Mariuszowi zycze powodzenia ,

 15. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content