Forum Kół Gospodyń Miejskich we Włodawie. Prezydent dołączył do małżonki

I Forum Kół Gospodyń Miejskich we Włodawie to podsumowanie projektu „Piękna Lubelska” realizowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Wzięła w nim udział małżonka prezydenta, która objęła wydarzenie patronatem honorowym. – Dzisiejsze spotkanie, ale przede wszystkim aktywność wszystkich pań, dobitnie pokazują, że my kobiety nie lubimy być bierne – mówiła Agata Kornhauser-Duda.

Wyjątkowe w skali całego kraju wydarzenie zainicjowane zostało przez włodawskie gospodynie, które w swojej miejscowości nie znalazły interesujących zajęć społeczno-kulturalno-oświatowych. Postanowiły więc połączyć swoje pasje i otwartość z chęcią działania na rzecz lokalnej społeczności, zakładając Koło Gospodyń Miejskich „Zosie Samosie”. – My kobiety angażujemy się w różnego rodzaju inicjatywy z trzech podstawowych powodów – mówiła Agata Kornhauser-Duda. – Po pierwsze: lubimy ze sobą przebywać i wiemy, że możemy na siebie liczyć. Po drugie: chcemy poszerzać swoje horyzonty i jesteśmy otwarte na nowości. Wreszcie po trzecie, co uważam za ogromnie ważne: mamy w sobie potrzebę działania na rzecz dobra wspólnego – mówiła małżonka prezydenta.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

34 komentarzy "Forum Kół Gospodyń Miejskich we Włodawie. Prezydent dołączył do małżonki"

 1. Chyba drobna pomyłka : “Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.” Powinno być …Dziennika wschodniego !!!

 2. też tam byłam... | 24 września 2019 at 21:10 |

  Chyba trzeba doda I polityczne forum… ? czyż nie

 3. I ja tam byłam ... | 24 września 2019 at 22:44 |

  Wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej w naszej mieścinie to wydarzenie wyjątkowe i zaszczyt wielki.
  A Forum to bardzo miłe spotkanie, pokaz mody rewelacyjny, modelki świetne;) Pani Prezydentowej – chapeau bas.

 4. Adrian jest najfajniejszy | 25 września 2019 at 13:54 |

  Zjadl pieroga, zapil kwasem chlebowym zagryzl ogorkiem. Pogadal troche bon motow w swoim stylu a gawiedz pomachala mu polskimi flagami chinskiej produkcji w gescie dziekczynnym za 500 zika na dzieciaka. Taki cysorz to ma klawo

 5. takiego prezydenta jeszcze nie mieliśmy kultura osobista ja tam byłam machałam polską flagą

 6. Oj to prawda. Takiego jeszcze nie było. I chyba już nie będzie

 7. Adrian Dzban | 27 września 2019 at 10:25 |

  Fajny ten prezydent. Taki nie za bardzo przestrzegajacy konstytucji.

 8. Brawo Zośki! Szkoda, że tak upolitycznione to Forum!

  • Jakos nawet czerwoni byli zawodoleni, to jak moze byc forum upolitycznione. Bzdury to mozna pisac. Tylko dlaczego nie stac ich na pisanie prawdy

 9. Cojest bzdurą, to rzecz WZGLęDNA!

 10. 11

 11. Czerwoni, nie ładnie tak mówić, o zaproszonych gościach! Chyba, że do ,,czegoś byli potrzebni”? A teraz już beee. Tak jak kiedyś TVN, gdy chciało się zaistnieć w telewizji.

  • Jak można tak kaleczyć język ojczysty? Jeżeli ta kakofonia, którą przelwasz na klawiaturę odzwierciedla Twój intelektualny poziom to szczerze, bez ironii, współczuję.

 12. Prawda w oczy kole?

 13. Tak, prawo do ,,przelwasz” na klawiaturę mają tylko nieliczni, najlepiej aby byli po filologiach.

 14. Piękna para prezydencka wieki zaszczyt dla naszego miasta gościć tak wspaniałych ludzi ,dzięki Panie Burmistrzu za zaproszenie tak zacnych gosci.

 15. Burmistrz to tylko “przystawka” do tej całej imprezy, a jego zaproszenie dla prezydenta to wymóg formalny, jego podwładny dyrektor WDK więcej zrobił niż on sam !!! Jedyna jego zasługa to przemówienie w rynku które mu wyszło jak nigdy. Nie przypisujcie mu zasług które nie należą.

 16. Jak by nie zaprosił, to nie byłoby lansu KGM, że na imprezie była Para Prezydencka!

 17. Niestety ,po to ma się podwładnych ,wszystko było pięknie i trzeba się cieszyć.

 18. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content