Komunikacja publiczna z nowym przewoźnikiem

W wyniku przetargu lokalna firma transportowa Transmar obsadziła od 1 kwietnia wszystkie siedem linii w powiecie włodawskim. Starosta włodawski liczy, że komunikacja publiczna z nowym już przewoźnikiem okaże się atrakcyjną ofertą dla wielu mieszkańców powiatu.

Co prawda pandemia znacznie ograniczyła mobilność wielu mieszkańców, jednak planowana poprawa sytuacji epidemicznej może przyczynić się do znacznie większego korzystania z przewozów. Warto dodać, że komunikacja publiczna dofinansowywana jest w ramach rządowego Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Komunikacja publiczna z nowym przewoźnikiem"

 1. Lekarza mamy w telefonie, zakupy przywiezie nam kurier, basen , kino, muzeum, stadion nieczynne to po jakiego grzyba w dzisiejszej dobie potrzebna jest komunikacja publiczna?

  • O szkołach zapomniałem, to juz sami wiecie jaka jest w nich nauka.

  • Wszelkiego rodzaju urzędy załatwię przez Internet

  • potrzebna jest komunikacja, a Pan to zbyt słabo zna teren powiatu żeby wypowiadać się jako autorytet w tej kwestii. Powiat to nie tylko Włodawa.

   • wiem ze komunikacja jest potrzebna ale skoro dajecie się wmanewrować w PLANDEMIE to po grzyba wam ta komunikacja. Autorytetem się nie uważam jest to tylko maje zdanie.

 2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content