III Międzynarodowy Konkursu Poetyckiego Jednego Wiersza Włodawa 2021

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie zaprasza do udziału w III Międzynarodowym Konkursie Poetyckim Jednego Wiersza pod Honorowym Patronatem Burmistrza Włodawy Wiesława Muszyńskiego, organizowanym w ramach V Międzynarodowego Trójstyku Literackiego Włodawa´2021.

Konkurs ma charakter otwarty. Mogą w nim wziąć udział osoby pełnoletnie, mieszkające zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, ale nie będące członkami profesjonalnych związków pisarskich i stowarzyszeń literackich (Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, Związku Literatów Polskich, Związku Pisarzy Polskich, Stowarzyszenia Autorów Polskich i Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i ich zagranicznych odpowiedników). Tematyka prac jest dowolna, ale wymagane jest użycie w tekście czterech zwrotów zaczerpniętych z nadbużańskiej gwary chachłackiej. Oceny nadesłanych prac dokona profesjonalne Jury powołane przez Organizatorów. Na Laureatów czekają nagrody pieniężne i książkowe. Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów zawartych w Regulaminie dostępnych na stronach internetowych koordynatora i współorganizatorów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nadsyłania swoich wierszy!
Organizator i koordynator Konkursu: Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie
Współorganizatorzy: Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, Gmina Miejska Włodawa, Włodawski Dom Kultury.
Honorowy Patronat: Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński

MATERIAŁY DO POBRANIA
REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIA

MBP Włodawa

3 komentarzy "III Międzynarodowy Konkursu Poetyckiego Jednego Wiersza Włodawa 2021"

  1. chodzik s | 23 czerwca 2021 at 14:41 |

    dzwonek !!!!!!!!!!!!chodnik-przejście BEZPIECZNE od tesco do kik,ccc,my center….gospodarze WŁODAWY ….POBUDKA !!!!

    • A czy przypadkiem nie miałe w tym momencie powstał prywatny przystanek dla busów? Ktoś wydał decyzję a teraz okazało się że inwestycja jest typowo chandlowa. Kto wydał pozwolenie i dlaczego nie kontroluje czy jest zgodnie z prawda? A zapomniałem! Przecież kowid. Facet zamkną się w gabinecie i nie panuje zupełnie nad tym co się dzieje na jego terenie.Np. o szpitalu już nie ma co wspominać bo i tak nie odpowie na pytania

  2. cyt.,, gwary chachłackiej” cha..cha..chach….

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content