Hotelarze nie chcą motorówek nad jez. Białym. Motorowodniacy odpowiadają

Hotelarze znad Jeziora Białego, którzy powołali Lokalną Organizację Turystyczną Polesie Lubelskie, wzorem wójta gminy Włodawa nie chcą motorówek na jeziorze. To wywołało zdecydowaną reakcję motorowodniaków.

– Swoje stanowisko w sprawie motorówek zawarliśmy w piśmie, które przekazaliśmy już staroście włodawskiemu – mówi Piotr Sawicki, prezes LOT PL. – Jako przedsiębiorcy, którzy zainwestowali niekiedy wielomilionowe kwoty w swoje obiekty, stanowczo domagamy się podjęcia działań, które ochronią jezioro przed degradacją.

Ono ma być czystym zbiornikiem, przyjaznym kajakarzom, żeglarzom i rodzinom z dziećmi. Od nich słyszymy, że w Okunince nie chcą ryczących motorówek i skuterów wodnych z osiłkami ciąganymi na dmuchanym kółku, a właśnie czystej wody, piaszczystej plaży oraz spokojnych i przyjaznych przyrodzie sportów wodnych.

Wypowiedź Sawickiego zacytowaliśmy już w artykule z 9 lutego pt. „Hotelarze wypowiadają wojnę właścicielom motorówek”. W wydaniu internetowym publikacja ta wywołała wiele komentarzy ze strony przeciwników stanowiska LOT.

Dalsza część artykułu znajduje się na stronie Dziennika Wschodniego.

3 komentarzy "Hotelarze nie chcą motorówek nad jez. Białym. Motorowodniacy odpowiadają"

  1. A czy hotelarze chcą ryku wydobywającego się z pseudo dyskoteki na parkingu w centrum Okuninki, czy może panu piotrowi ona nie przeszkadza. A czy właścicielem tej niby dyskoteki nie jest brat pana piotra i stąd nie ma żadnych protestów?

  2. a stateczek bratanka , ktory ciagnąl za soba tlustą smugę a wchodziło sie na nigo po pomoście z elementów podłogi gminnej sceny to panu Piotrowi nie wadzi? oj wybiórcza ta pamięć tak tak …

  3. oj ktoś tutaj nieźle kombinuje, motorówki już się nie podobają, za chwilę dyskoteka przy jeziorze będzie za głośna,albo za blisko plaży, bo fajne miejsce na lokal pod jednorękich bandytów.

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki