Odyniec od kryzysu

Andrzej Odyniec, były dyrektor Zakładu Karnego we Włodawie, został nowym dyrektorem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Odyniec od jakiegoś czasu był „prawą ręką” szefa włodawskich struktur PiS – Wiesława Holaczuka.

Andrzej Odyniec jest emerytowanym funkcjonariuszem Służby Więziennej. Kierował włodawskim ZK do 2010 r.

Od kilku lat związany jest ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości. Najpierw był sympatykiem, a od prawie trzech lat jest członkiem tej partii. Osobą, której zawdzięcza tak szybką karierę w PiS, jest Mariusz Zańko – były szef struktur miejskich tej partii we Włodawie. Jednak w ostatnim czasie został najbliższym doradcą szefa powiatowych struktur – Wiesława Holaczuka.

Dalsza część artykułu znajduje się na stronie Nowego Tygodnia

1 Komentarz do "Odyniec od kryzysu"

 1. apartyjny | 10 marca 2016 at 16:01 |

  Młodzi ludzie nie mają pracy, a 50 letni emeryt z kilkutysięczną emeryturą dostaje pracę, bo z tego co można wyczytać jest pisowskim działaczem. W tym kraju nigdy nic się nie zmieni, zawsze będą dostawali pracę partyjni działacze, najgorsze miernoty, ale swoi, a ludzie bez partyjnych powiązań będą siedzieli na zasiłku.

 2. święta prawda,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 3. Pewnie, pisowcowi partyjniakowi daje się pracę bo swój, a porządni ludzie siedzą na bezrobociu, albo pracują za marne grosze. Oby nam partyjniakom żyło się lepiej.

 4. muszynnski | 14 marca 2016 at 11:54 |

  Młodzi ludzie nie mają pracy, a 50 letni emeryt z kilkutysięczną emeryturą dostaje pracę,

 5. ciekawski | 15 marca 2016 at 13:05 |

  a co to za cenzura, ze komentarze sa usuwane?

 6. Czy młody włodarz miasta zamierza zdjąć iluminacje świąteczne, czy oświeci miasto na święta wielkanocne? A moze mysli ze i na dniach miasta, i poleskim oraz innych igrzyskach tez pieknie beda wygladaly iluminacje “bozonarodzeniowe”? Jego dzialania juz zasluzyly na miano wodzireja, a teraz chyba dazy do uzyskania statusu cieplej kluchy?

 7. Cenzura szaleje…..

 8. Cenzura szaleje…..

 9. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki