Egzotyczna koalicja coraz bliżej

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas uroczystości z okazji obchodów Święta Niepodległości we Włodawie. Pod pomnikiem Kościuszki wieńce złożyły dwie delegacje złożone z członków Prawa i Sprawiedliwości, co od razu wywołało pogłoski o rozłamie w lokalnych strukturach partii. Według naszych ustaleń podziału w szeregach PiS nie ma, a co więcej, wygląda na to, że wkrótce w mieście może dojść do porozumienia PiS-u z SLD, co dają do zrozumienia zarówno lider PiS Wiesław Holaczuk, jak i burmistrz Wiesław Muszyński.

Jak co roku, uroczystości z okazji Święta Niepodległości we Włodawie mają dwa fundamentalne punkty: msza święta i złożenie kwiatów pod pomnikiem T. Kościuszki przy al. Piłsudskiego. W tym roku z powodu stanu wyjątkowego oraz czwartej fali pandemii obchody ograniczono właśnie do tych tylko punktów. Niby wszystko było jasne – o 10.30 msza, o 11.30 złożenie wiązanek. Niby, bowiem część lokalnych działaczy prawicy z Piotrem Gorgolem pojawiła się i złożyła kwiaty przed pomnikiem już ok. 11.20.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

22 komentarzy "Egzotyczna koalicja coraz bliżej"

 1. Po ostatnich podwyżkach Wiesiek i Tomek chcą być burmistrzem i starostą, a nie nauczycielem i pracownikiem wdk.

  • Wiesiek na Starostę i owszem. Był, sprawdził się, więc przeszkód nie widzę. Ale Tomasz, no cóż, w WDK już go na pewno nie zechcą, więc niech się stara wobec obu Wieśków, to może go zostawią na obecnym stołeczku i będzie mógł se dalej bywać, wieńce składać i …może coś tam jeszcze mu dorzucą.

 2. Ale PSL zostanie ograny. Wojował za pośrednictwem Nowego Tygodnia z Muszyńskim, wojował z Wojewoda (list do Ambasadora Niemiec). Kto mieczem wojuje …..

 3. sprawdził sie????????????? popytaj pracowników starostwa to dowiesz się kto wtedy naprawdę rządził gdy ten się niby sprawdzał

 4. To kiedy Andrzej się pakuje a zaraz za nim Walduś?

 5. pierd…..lic komunę tylko KONFIDERACJA.

 6. Zaciekawiony | 5 grudnia 2021 at 18:38 |

  Walka nieudaczników życiowych o byt decydujące starcie 🙂
  Tomcio ciepłe rączki znowu się sprzeda??

 7. kolejne bzdury redaktora żmiji. Nowy Tydzień grosz na mnie nie zarobi.

 8. Pomimo małej frekwencji widać doskonale, kto patriotycznie uczestnicy w święcie narodowym.

 9. Jeżeli dwóch Wieśków dogada się, wiecznie uśmiechnięty szybciej niż przewidywał żegna się ze stołkiem. I wraz z nim jego poplecznicy.
  Tylko z drugiej strony po co zastępca burmistrza, jak nigdy nie było. A może, aby (z naszych podatków) utworzyć dla “kolesia” miejsce pracy?!

 10. Oczywiście, że był.
  Skąd w was tyle jadu i zawiści wobec kolegów?; bo skoro tak po imieniu to pewnie koledzy

  • Co był, kto? Zastępca, kiedy?

   • Do wyborów bezpośrednich był burmistrz i jego zastępca oraz zarząd. Potem tylko september na chwile powołał Mariuszka, by w krótkim czasie go strącić z tego stanowiska

    • Czyli rozumiem popierasz biurokrację albo kolesiostwo. Przecież miasto ma przyrost funduszy, skoro dzisiaj przez cały dzień w centrum świeciły się latarnie.

 11. Dlaczego egzotyczna koalicja, jak kiedyś Wiesiek z Edwardem rządzili.

 12. zaraz dadzą sobie podwyszkę

 13. Co to się stanęło że Andzej sam oglądał wystawę? Nikt już nie chce z nim się pokazać na zdjęciu? Taki wielki mężczyzna stanu…

 14. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content