Burmistrz Włodawy mówił o walce z pandemią. Po co jest miejski vlog?

Wiesław Muszyński, burmistrz Włodawy wystąpił na XIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej Praw Człowieka. Mówił o tym, jak miasto dba o mieszkańców w czasie pandemii.

Organizatorem konferencji zwołanej pod hasłem Ochrona praw człowieka w czasie wyzwań pandemicznych z okazji 55. rocznicy Międzynarodowych Paktów Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych i 30. rocznicy członkostwa Polski w Radzie Europy był kielecki Uniwersytet Jana Kochanowskiego i Stowarzyszenie Parlamentarzystów Polskich. Z uwagi na sytuację pandemiczną dwudniowe spotkanie przebiegło w trybie zdalnym, a nie jak dotychczas stacjonarnie w gmachu Sejmu RP.

W swoim wystąpieniu burmistrz Muszyński podkreślił, że ostatnie miesiące były swoistym sprawdzianem sprawnego działania i współpracy samorządowców z administracją rządową.

– Kiedy wybuchła pandemia stanęliśmy przed wielkim wyzwaniem – mówił Muszyński. – To właśnie samorządy, które są najbliżej swoich mieszkańców odpowiedzialne były za wprowadzenie rządowych regulacji w życie. Udało się to zrobić dzięki współpracy z instytucjami rządowym.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 Komentarz do "Burmistrz Włodawy mówił o walce z pandemią. Po co jest miejski vlog?"

  1. a mianowicie co się udało Panie Burmistrzu?

  2. Poseł Sławomir Zawiślak (PIS) wczoraj głosował w Sejmie przeciwko Planowi Odbudowy. Oj na złego konia postawiliście nasi lokalni działacze, oj na złego. Tyle miał zrobić dobrego dla Włodawy, a tu grozi mu wykluczenie z klubu poselskiego(jedna z możliwych kar).

  3. Za to pesl zagłosował za. Widać jaka to partia. We Włodawie się kłócą a w sejmie głosują razem. Co z tego że nawet dostaniemy te miliardy z eurokachozu. Powiat włodawski i tak nic nie dostanie bo nasz wspaniały starosta nie potrafi rozmawiać. Waldek już szykuje artykuł o tym jak to powiat znowu obejdzie się smakiem.

  4. Właśnie samorządy zwłaszcza takie małe jak w obecnym kształcie włodawski, nie wywiązały się ze swoich obowiązków wobec pandemii. Wszystko puszczono na żywioł, dlatego było tyle zakażeń i zmarło proporcjonalnie bardzo dużo osób m.in. moja najbliższa osoba. Moim skromnym zdaniem jest szczytem bezczelności przypisywanie sobie jakichkolwiek sukcesów w tym zakresie. Więcej już nie mam siły o tym pisać, historia to oceni.

  5. O wielkiej nieudolności starosty i całego zarządu powiatu ( PSL-SLD) świadczy zamknięcie Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej i Oddziału Dziecięcego. Dyrekcja szpitala całkowicie nie radzi sobie z problemami szpitala a zarząd jej przyklaskuje. Lekarze i pielęgniarki uciekają z Włodawy tylko kurz idzie. A starosta i Tomaszek problemu nie widzą. Panowie życie ludzkie jest zagrożone. Obudźcie się bierzecie sporą kasę za nicnierobienie.

  6. Internet Telewizja Włodawa

Dodaj komentarzZmiana wielkości czcionki