Burmistrz rozszerza komitet

Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński do ostatnich wyborów startował jako kandydat niezależny. W tym roku zamierza zrobić podobnie, ale rozszerza komitet na gminy i powiat.

– Do poprzednich wyborów, kiedy startowałem na urząd burmistrza, postanowiłem działać ponadpartyjnie i ponad podziałam – mówi Muszyński – Zaprosiłem do współpracy ludzi z wielu różnych środowisk. Jak widać mieszkańcy zaakceptowali taką ofertę, bo wyborcy powierzyli mi zaszczytną funkcję burmistrza oraz wybrali 11 radnych z tego komitetu do Rady Miejskiej. Dlatego w tegorocznych wyborach postanowiłem rozszerzyć współpracę na okoliczne gminy i powiat.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Burmistrz rozszerza komitet"

 1. SLDowiec | 9 lipca 2018 at 14:09 |

  ooooo, następny pomysł Edwarda, by wzmocnić pozycję SLD w powiecie. Brawoooo, znowu będziemy siłą.

 2. Skoro burmistrz nie ma jaj i wypiera się swojej lewicowości to ja stworzę taki komitet. Kto ze mną

 3. Zakrzewskj | 9 lipca 2018 at 23:37 |

  10000 tys pensji we Włodawie

 4. Za dobrą pracę dobra płacą. Normalnie jak na całym świecie.

  • To na czym polega ta dobra praca bezpartyjnego przewodniczącego SLD? Na zbieraniu samych porażek??

 5. rozszerza komitet. ktos z tą niemotą zechce sie bratac? on juz na szczescie na wylocie!!!

 6. Burmistrz to rozszerza sobie pensję. 10 000zl . Bez wstydu.

  • maniek nie nażekaj sam zgarniasz prafie tyle samo z kodnia i pofiatu a jedyne co roisz to się lansujesz na srejbuczku niezwoimi sugcesami.

 7. tak bezpartyjny he he he wygrał dzięki pomocy sld i kamuflażowi a teraz kim będzie może wiernym katolikiem!!!

  • pszyjecie do ciebie do kodnia i rasem rużycie w podruż szycia do ojca dyregtora ahahhahahahahaha

 8. A gdzie jest napisane, że zarabia 10000,bo nie widziałem. Po drugie ile zarabiają inni wójtowie i burmistrzowie. Skoro tak jest w ustawie to do kogo pretensje.

  • “Co do uchwały dotyczącej wynagrodzenia burmistrza dyskusji nie było” ja się pytam dlaczego pani radna nie protestowała? może smsy z Kodnia nie dotarły i nie wiedziała co powiedzieć. ahhahahahahaha

 9. komitet to rozszeza ale maniuś. kiedys w lublinie stal za prezesem podjarany jak nastolatka na widok ajpada a terasz wyslal swoie marionedki na zpotkanie s kobietom z broszkom 😀 daniel i ela tag pienkine wygladajom na sdjenciach 😀

  • Pajacu spadaj do celi, za duzo jagodzianki na kosciach parchu pijesz.

  • brukselka | 11 lipca 2018 at 15:47 |

   Broszka to cie idioto zrobila, dodam ze to znany recydywista Donald T. Narazie przebywa za granica. Juz Niemczyk buduje mu apartament w puszczy. Bedzie siedzial razem z mysliwym. Polaczenie rudego z bulem, wyjdzie niezly melanz

 10. Żenujące jest to że Muszyński traktuje wyborców jako ciemną masę którą da się oszukać na bezpartyjność

 11. Od kiedy dla burmistrza, który należy do SLD i urodził się ledwie 2 -3 lata przed 1980 rokiem, startowanie w wyborach z komitetu wyborczego wyborców jest zabronione albo be… Tak uczyniła Agata Fisz prezydent Chełma, będzie czwartą kadencję prezydentem i nie przeszkadza jej członkostwo w SLD na na szczytach władzy tej partii w Warszawie. Od kiedy człowiek lewicy nie może chodzić do kościoła. Trzeba być nienawistnym i próżnym by wyzywać za to burmistrza. Wyborcy są mądrzejsi od pieniaczy piszących komentarze na marnym poziomie intelektualnym. Radzę nienawistnym i pieniaczom używać mniej jadu – będziecie zdrowsi i mniej pomożecie w wygraniu burmistrzowi. My czy z waszymi pieniactwami czy bez i tak damy radę wygrać, bo burmistrz jest lepszy od poprzednich i większość wyborców o tym wie. Będzie też lepszy od jakiegoś z PIS-u i też o tym większość wyborców idących na wybory doskonale wie i wybierze na drugą turę obecnego burmistrza. Nienawistni zapytajcie swoich znajomych sąsiadów i kto ma rację w oczywistej sprawie. Ja i rozsądna większość.

  • To napisz w czym jest lepszy i co takiego zrobił przez 4 lata siedzenia za biurkiem.

  • fachowiec | 11 lipca 2018 at 15:24 |

   Mam dosc nocnikow z wojewodzkiej wsi piszacy na temat mojego miasta. Zaloz ten helm na swoja pusta glowe i na stopa bronic Puszczy Noteckiej.

  • Nienawiść i wrogość do inaczej myślących wpoila im władza. Ponadto zezwala obrażać, poniżać, traktować jak śmiecia. Co ciekawe, podpiera się przy tym nauką Chrystusa! Czynisz dobrze nienawidząc. Obudz się Polsko i zacznij myśleć! Burmistrz z SLD szanuje każdego, a ludzie prawicy miast konstruktywnej krytyki wolą zwyczajnie poniżać bliźniego. TO JEST OSZUSTWO!Prowadzą Was drogą grzechu ku potepieniu. Jak fałszywi prorocy podający się za Mesjasza. Musicie sami dokonać wyboru między Ewangelię a polityką PiSu, bo nie da się tego połączyć.

 12. Szef SLD nosi baldachim nad klechami.

 13. Miedzy innymi zrobił to czego nie chciał robić poprzednik i dlatego nie wszedł nawet do II tury wyborów. Enumeratywnie nie sposób wszystko wymienić. Realizował wiele projektów i będzie realizował kolejne w przyszłej kadencji. Nie jestem adwokatem burmistrza ale na pewno przed wyborami wyda jakąś broszurę i wymieni wszystko co zrobił i naprawdę będzie tego dużo, dużo więcej niż napastliwi oponenci jego rządzenia miastem wiedzą a nawet mogą sobie wyobrazić, bo przez ich złośliwość nie zechcą przeczytać i nadal będą opluwać człowieka tylko za to że odniósł sukces a oni nie …

  • twoja wypowiedź potwierdza prawdę o wodzireju. on nic nie zrobił przez 4 lata zasiadywania w urzędzie co przyczyniłoby się do rozwoju gospodarczego miasta. piszesz, że realizował wiele projektów, a nie potrafisz ich wymienić. ta próba chwalenia wodzireja jest tak samo żałosna jak kadencja muchyńskiego. nie na darmo nazywają go człowiekiem porażką.

   • Robił i to dużo !
    Chodził na wszystkie imprezy, i wychodził ostatni !
    Już taki September wiedział, że burmistrza zaprasza się tylko z grzeczności bo taki zwyczaj i nie wypada siedzieć długo, a tym bardziej wychodzić jako ostatni !

  • solary – “sukces”, ogniwa – “sukces”, remont ulic – “sukces”. Widac nawet nie potrafisz napisac imienia z dużej litery. Za lopate i sprzatac gooowna po psach. Bo takich pozytecznych idiotow to bedzie wysyp przed wyborami. A ja takim ludziom mowie stanowczo NIE. Najpierw wywalic wice prezesam, bo to on rzadzi we Włodawie. Juz takiego bledu nie popelnie i nigdy w zyciu nie zaglosuje na obecnego burmistrza

  • Wańka Wstańka & Ludojady | 11 lipca 2018 at 16:56 |

   Dziwne, po 15:30 skonczyly sie posty pochwalne na temat urzedujacego burmistrza. Pan Muszyński bylby dobrym dyrektorem WDK ale nie burmistrzem.

 14. do Edka. Lewicowość i członkostwo w SLD nie oznacza bezbożnictwa, nie jest tak jak myślisz, że członek tej partii w nic nie wierzy. Jesteś w strasznym błędzie. Trzeba się z tego jak najszybciej wyleczyć i jak po tamtej stronie spotkasz w niebie eseldowca to nie uwierzysz i się bardzo zdziwisz. A zapewne spotkasz, chyba że jak będziesz tak ujadał to możesz nie zasłużyć na niebo. A szkoda.

  • Najwieksze gnidy to teraz chodza do kosciola, kiedys kazali w szkolach krzyze zdejmowac a teraz w pierwszej lawce siedza. Poczytaj liste tajnych wspolpracownikow sb a takze tych jawnych. Maja sie oni, ich dzieci i wnuki jak paczki w masle

 15. A co wspólnego z tymi gnidami jak ich nazywasz ma burmistrz kiedy on walczył z kościołem i katolikami. Tak samo walczył jak nic nie robi wg Ciebie ale oba stwierdzenia są jednakowo nieprawdziwe i o tym wyborcy dobrze wiedzą. Poprzedni burmistrz nigdzie nie chodził bo był leniem dlatego nie mógł wychodzić ani pierwszy ani ostatni a jak zapraszają to chcą aby burmistrz przyszedł a nie bo mi się nie chce i dlatego przegrał. A co zrobił ten burmistrz to za niedługo przeczytasz jak nie będziesz leniwy. Wielu przeczyta i wybierze najlepszego Wiesława Muszyńskiego a nie innego.

  • Nawet tego nie da sie komentowac. Ale widac poprawe “Jan” Ideologia SLD nic nie ma wspolnego z nauka kosciola. Nie mozna byc w politycznym “rozkroku” Jeden juz byl TV Bolek. Widac grono urzednicze juz w pracy.

   • Paradoksalnie poglądy lewicowe bliższe są nauce Jezusa: miłość i szacunek do bliźnich, równość wszystkich ludzi, tępił niezgody, waśnie i spory, głosił pokój i brak podziałów. Pytanie co PiS ma wspólnego z tymi wartościami? Sortowanie rodaków, poniżanie przeciwników, dzielenie i skłucanie Polaków? Może niechęć do obcych, narzucanie swojej religii innowiercom w ustawach i wywyzszanie siebie ponad innych? Otóż nie, Jezus dał nam naukę i wolny wybór. Tylko On może z tego rozliczyc i żaden człowiek nie ma prawa tego robić. Takim co próbowali wspomniał o belce w oku. “Kto ma uszy niechaj slucha”.

 16. Czekamy na broszure, a w niej wodzirej na wszystkich mozliwych scenach!!! Poleskie tez juz prowadzi z usmiechnietym? Czworobok, inwestycje, srodki unijne leża, zabawa przede wszystkim!

 17. Się okaże!

  • Krzyś ty zacznij pracować, chyba że pisanie komentarzy masz w zakresie obowiązków. Musisz wytężyć swoje szare komórki, by wymyśleć sukcesy wodzireja do broszury.

   • ooo ksysio wrucil z polikonu? nie poszczelili go tam? podopno nie specialnie sopie tam raci

 18. Rozczarowana | 12 lipca 2018 at 15:52 |

  Proszę powiedzieć, czy w porządku jest wynik głosowania propozycji do budżetu obywatelskiego? Zastanawiające jest, że wygrywa propozycja zadania publicznego „Bezpieczne przedszkole – Modernizacja placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu Integracyjnym we Włodawie”. Jest to jednostka organizacyjna podległa Miastu i dobrze zarządzane przez Burmistrza Miasto powinno mieć na taki cel zabezpieczone środki, a pieniądze z budżetu obywatelskiego powinny iść na inne propozycje mieszkańców.

 19. łooo matecko kohana! mariusek pszechoci już sameko siebie. do tej pory hfalił sie sugcesami swoih wspułpracofnikuf ale to co zropił fczoraj to jusz szczyt wszysdkiego. sobaczcvie jego najnofszy fpis na srejbuczku “CHORWACJA BRAWO. MIEĆ KORZENIE Z DALMACJI BEZCENNE.” cusz sa comingup. to jusz nie jest prafilnym czystei krfi polagiem? szeby sie lanzofac na cucych plecach jezt w zdanie nafet zmienidz narodofoźć?!?! WIOCHA!!!

  • mieszkalniec | 12 lipca 2018 at 17:54 |

   Analfabeto miej jaja i podpisz idioto swoim nazwiskiem. Myslisz ze pisze jak zelazny elektorat to jest zabawane. Nie nie jestes zreszta anonimowy.

  • dalmacja-chorwacja-pavelic-ustasze-bandery, kto zna trochę historię to wie o co chodzi, także z tymi korzeniami to ostrożnie.

   • kto zna “trochę” historii dopuszcza się takich infantylnych uproszczeń

 20. mieszkaniec | 12 lipca 2018 at 18:06 |

  I jeszcze kiedy admin wprowadzi wymog logowania sie poprzez np. fb wpisy takiego idioty szybko by sie skonczyly.

  • jestem za! anonimowo to każdy mądry ale podpisać się z nazwiska to już nikt nie ma tutaj odwagi. ale tego pewnie nie będzie na elbi bo wtedy okaże się że pisze to tylko garstka osób obrzucająca się łajnem. poziom “dyskusji” skutecznie odstrasza mnie od zaglądania na tą stronę. zajrzałem na chwilę i więcej tu nie wrócę. bawcie się dalej dzieciaki puki ktoś nie przyjdzie i nie spuści wam wody w kiblu.

   • Dokładnie. Panie Bareja pażałsta!! Kilku polityków w ramach swoich prymitywnych swar zamienia portal dół kloaczny. Niech Zańko z Muszyńskim swoją marną agitkę przeniosą gdzieś indziej.

 21. Kto chce zobaczyć to co do tej pory zrobił burmistrz,to zobaczy. Na pewno nie tych kilka żałosnych tu piszących osób. Ciągle powtarzający się styl świadczy o tym, że posze tu kilka osób w kółko to samo.

 22. Dokładnie zgadzam się w pełni po owocach go osądżmy.

  • Szanowny Panie co to jest za slowo “osądżmy:, zamiast prawy alt+x to wbilo sie ż. Widac z klawiatura tez Pan nie obyty. Mam nadzieje, ze w koncu wybieremy madrego burmistrza i oby to nie byl przewodniczacy SLD, ktory chce byc niezalezny, niezrzeszonym.

 23. Wybierzemy Wiesława Muszyńskiego.

 24. 10 000 pensji. Muszyński ładnie rozszerza swoje pobory

 25. O fice sze hcecie szebym siem potpisal a zami nie madzie jaj szeby pofiecidz gim jeztezcie. Pefnie palipyscie zie potejzc na ulisy to mnie i mi to pofieciec w tfasz ha ha ha ha

 26. elegtorad sie maniusiofi sypie hahahaha po ras tyzienczny hcial siem polanzowac tyn rasem s koszeniowskim tylgo sapomnial sze tten pobieral komoroskiego i teras ma bul bo doztaje sjepki ot sfoich fanuf na srejbuczku hahahahah na sczenscie tonalt wruci saras s euroby a to wlotawy jureg z atampola. rasem srobiom poszondek w miezcie pofiecie i calyn graku!!!!zkonczy sie ras na safsze prafa i sprafietlifa flaca nat bietnym narotem i fszystkie lanzery pujdom do uccifej pracy ha ha ha ha ha

  • normalny | 13 lipca 2018 at 23:04 |

   Zjebie wal sie, adminie cos zrob z tym idiota. Bo jak go namierze to mu ryj obije, urwe leb i nasikam. Mam dosc zjeba. Pajac zostal c.w.e.le.m i i sapie. Ilez mozna kretyna tolerowac

   • mnich z szaolin | 13 lipca 2018 at 23:53 |

    Proponuję nerwosol, melisę, medytację. Może jakąś muzykę relaksującą. Maść na ból odbytnicy również nie zaszkodzi.

  • Trzeba przyznać, że chyba nie jest łatwo pisać w taki sposób Bo czytac na pewno nie. Długo to piszesz,czy masz już wprawę i samo wychodzi

 27. Historyk | 14 lipca 2018 at 09:10 |

  Muchę od komuchów wyzywacie, a kto pamięta dziadka pięknego Mańka? A szanownego tatkę?Pamiętajcie że kto czym wojuje od tego ginie. Tak że zastanówcie się co piszecie, niech każdy zerknie w tył do swoich korzeni zanim bluzgnie innemu

  • ostatni sprawiedliwy | 14 lipca 2018 at 09:37 |

   Robi sie goraco wsrod czerwonej zarazy, ale ze az tak. Wiec historyku od siedmiu bolesci ja mam prawo bluzgnac kazdemu czerwonemu zlodziejowi, oszustowi. Elbi to zawsze wylegarnia lemingow. Co widac po postach.

   • Jak kogoś oskarżasz to masz obowiązek, dziecinko droga, udowodnić komuś, że jest złodziejem czy oszustem inaczej są to tylko nic nie warte pomówienia niedowartościowanego frustrata.

    • ostatni sprawiedliwy | 14 lipca 2018 at 11:39 |

     O widac komuch sie odezwal, widac juz nauczyles sie pisac.

     • Kazimierz syn Stanisława | 14 lipca 2018 at 15:05 |

      Głupia duma narodowa i kompleksy od stuleci… brudne twarze z wąsikami… ci agresywni frustraci.

    • O, piekne to! Kto dał Ci prawo do braku szacunku dla drugiej osoby? W którym rozdziale Ewangelii Jezus pozwala poniżać bliźniego? Twoje ubzdurane prawo pochodzi z Nowogrodzkiej i jest ono sprzeczne z prawem od Boga. Uważaj na to, komu zawierzasz.

 28. Lubię Historyka | 14 lipca 2018 at 16:47 |

  Włodawa mała mieścinka. Młodzieży łatwo namieszać w głowach, ale wystarczy że spytają rodziców lub dziadków „kto jest kto”wtedy się przekonacie z jakich rodzin pochodzą Ci co najwięcej krzyczą i wyzywają od komuchów

  • No to sie pochwal, zobaczymy w ktorym departamencie sb pracowal tatus, a dziadek w kbw.

   • Ja temu historykowi to wspolczuje, od wrzesnia 1993 nie widzial ojca. Zostal historykiem i poszukuje, sprawdza slady. Gdzie sie podzial jego ojciec. Wsiadl do pociagu i zaginal.

 29. to jest metoda pisu, dezinformacja. ja nigdzie sie nie doczytalam ze historyk poszukuje ojca tylko apeluje zeby nie wyzywac si e od komuchówbo różne ludzie mają korzenie.SZCZEGÓLNIE jeśli chodzi o osoby kandydujące na stanowiska BURMISTRZA CZY PREZYDENTA MIASTA. Zainteresowany od razu poczuł się nieswojo / rodzinką nie może się pochwalić oj nie,szczególnie zstępnymi płci męskiej/ale jak to wytłumaczyć swoim niezbyt lotnym żołnierzykom; że ten kij ma dwa końce.Ktoś tu dobrze napisał że starsi ludzie we Włodawie dobrze wiedzą kto z jakiej rodziny pochodzi.Co prawda dawno już nie mieszkam we Włodawie ale ludzi pamiętam

  • Widac nie zna Pani slowa ironia. I jak nie zna Pani dat to po co zawierac glos w dyskusji. Po drugie nie mieszka Pani we Włodawie. A po trzecie czerwona, SLD to PZPR. Widac czerwonym pali sie grunt i dobrze. Po czwarte nie naleze do zadnej partii. Ale juz najwyzszy czas aby komunisci i jej rozowe odlamy odeszli na smietnik historii. Sadze, ze Jan, Zosia, i ten kretyn co pisac nie potrafi, to jedna osoba.

   • Urojenia (łac. delusiones) – zaburzenia treści myślenia polegające na fałszywych przekonaniach, błędnych sądach, odpornych na wszelką argumentację i podtrzymywane mimo obecności dowodów wskazujących na ich nieprawdziwość. Obecne w wielu psychozach, w tym w przebiegu schizofrenii. Szczególnie rozbudowany system urojeń charakteryzuje schizofrenię paranoidalną. Treść urojeń często nie odpowiada poziomowi wiedzy chorego.

 30. Nie wiem co ważnego wydarzyło się we wrześniu 1993 i co do tego ma ironia z zaginionym tatusiem i pociągiem- przyznaję.Nie wiedziałam też że czerwone SLD to ci co byli w Pzprze,niebyłam,nie należałam. Sympatyzuję z socjaldemokratami nie tylko w Polsce ale i na świeciei to wyborcy zadecydują czy będą w sejmie czy nie i czy przejdą na śmietnik historii. Dziwne jest to że taki komuch Piotrowicz wam nie przeszkadza.Panie MARIUSZU pamiętam Pana jako małego szkraba i tak symatycznie zapamiętam.Nie jestem JANKIEM,Frankiem ani barankiem.A komentować będę co chcę i jak chcęmimo że pewne daty nic mi nie mówią/ a może to czeski błąd-to tym bardziej nie rozumię ironi\

  • Nie jesetem Mariuszem Z, a jak sympatyzuje Pani z lewica. To niech Pani wrzuci obchody marksa przez waznych politykow UE. A po drugie 1993 to jest data opuszczenia ostatnich zolnierzy bratniej armii. Widac jak zna Pani historie Polski a o miescie nie wspomne.

  • I jeszcze co ma wspolnego SLD z demokracja.

 31. SLD ma tyle wspólnego z demokracją co PiS z prawem i tym bardziej sprawiedliwościà”nam się te nagrody należały” cytat i „wyrzucić tych niepełnosprawnych z Sejmu, też cytat

  • Jak zlodziejom zabrali i uszczelnili system, to te nagrody im sie nalezaly. to po pierwsze. Tak jak kijowskiem cela za alimenty. Sa jeszcze ludzie co beda ich popierac. Trzeba ich uswiadamiac. Widac dosc dytktatury kobiet ma swoich zwolennikow. No coz rzeczenik praw osadzonych, biedron, sroda, platek, holdys celebryci co koryto im zabrali.Nie bede dysktuwac z czytelnikiem faktu,goowno prawdy szechtera i tuskvison24.

   • Polonistka | 15 lipca 2018 at 15:39 |

    Trzymam kciuki, żebyś był konsekwentny i jednak przestał dyskutować, a właściwie bełkotać w sobie tylko znanym narzeczu. Czas możesz przeznaczyć na naukę j. polskiego. Chyba nawet jednego bezbłędnego zdania nie popełniłeś w toku tej tzw. “dyskusji”. Tak wiem mój dziadek był w MO, babka w SB a matka to Palikot. Nie wysilaj się

    • O widac dosc dyktatury kobiet, czarne macice itp. belkocza. Nawet nie wiesz, ze nie uzywa sie w necie polskich znakow. Nastepna kwestia, tylko czerwony pisze sb z duzej litery. Wiec z ciebie polonistka jak ze mnie ksiadz.

     • Polonistka | 16 lipca 2018 at 15:20 |

      Chłopczyku, żebyś ty tylko polskich znaków nie używał… SB z wielkiej litery pisać powinien każdy kto przynajmniej zaliczył szkołę podstawową (o maturę Cieibie nie podejrzewam). Nazwa własna. Od kiedy na polskim forum nie używa się polskich znaków? Jakiś prawilny kodeks? Schizofrenia? Omamy? Generalnie współczuję, życzę dużo zdrowia i pogody ducha.

     • do polonistki. Widac kto i jaka szkole skonczyl. Lemingoloza jest uleczalna. Mam nadzieje, ze uczysz dzieci o J. Słowackim, A. Mickiewiczu. ZNP i wszystko jasne. A jak tam uczciwie pracujesz 40 godzin w tygodniu.

     • do polonistki. I jeszcze jedno polskich znakow nie uzywa sie od powstania internetu, dotyczy to postow w forach. Zapewne taka wyksztalcona osoba jak polonistka powinna to wiedziec i dlaczego ich sie nie uzywa.

     • Urojenia są to sądy niezgodne z rzeczywistością, które nie podlegają korekcie, a wynikają z patologicznych powodów. Urojeniami nie można nazwać zatem fałszywych poglądów będących skutkiem np. manipulacji psychologicznej czy przekonań o swej gorszości u neurotyka. Osoby cierpiące na psychozy są niezbicie przekonane o prawdziwości swoich sądów i nie przyjmują do wiadomości logicznych argumentów, demaskujących absurdalność ich opinii na dany temat. Urojenia występują m.in. w urojeniowym syndromie błędnej identyfikacji, który polega na przekonaniu, że osoby, przedmioty lub miejsca z otoczenia chorego straciły lub zmieniły swą tożsamość.

     • Piękny przykład logiki zwolennika Dobrej Zmiany. Specjalistka od języka polskiego miała czelność zwrócić mu uwagę na błędy, więc jest zdrajcą i lewakiem, co daje mu prawo do okaznaia braku szacunku, obrazenia, podważenia dorobku naukowego i wykształcenia, by wreszcie na podstawie własnego autorytetu wyjaśnić Pani jakie na prawdę panują zasady pisowni w Internecie. Zupełnie podobnie do tłumaczen dot. zmian w sadownictwie.

 32. Ty,jedyny prawdziwy a wiesz że ojciec Premiera namawia do zacieśniania stosunków z Putinem. Tramp mu kazał do spóły z żydami. Ciekawe jak to przełknięcie?taka zmiana taktyki pisu bo już nie ma z kim zadzierać na świecie. Polityka wstawania z kolan się nie sprawdziła. Jaki jest przekaz dnia w tym temacie?

 33. No widzisz pislamisto, nie wiesz co u Was w trawie piszczy, trzeba być na bieżąco. W Urszulinie jeszcze nic nie mówili??Ci mądrzejsi już wiedzą i kombinują jak takim jak Ty powiedzieć że teraz z ruskimi to macie być super . Podobnie jak z Żydami- kumacie??

 34. Mój dziadek kacapa bił i do ormo nie należał:))

  • chyba kapucyna

  • Ale byl w kbw, widac masz duzo wspolnego z tym portalem

   • Josif Stalin | 15 lipca 2018 at 21:33 |

    Kurcze Ty to masz zasób słownictwa i argumentów.

    • A ty co nie wiesz co to byla za organizacja kbw, widac ynteligent rodem z Kontnarowkiego

     • Obraz kliniczny schizofrenii paranoidalnej został zdominowany przez objawy wytwórcze (pozytywne), takie jak halucynacje i urojenia. Dodatkowo pacjenci wykazują objawy negatywne, np. zaburzenia myślenia czy spłycenie afektywne

 35. lubię to | 16 lipca 2018 at 17:17 |

  Wielcy prawicowcy jak możecie oskarżać kogoś kto na ulicach miasta rozdaje Konstytucję Rzeczypospolitej z logo SLD i podpisaną przez Prezydenta Kwaśniewskiego, ze wypiera się swojej partyjności. Burmistrz to sympatyczny i uczciwy człowiek zaufałem mu raz i drugi tez zaufam i zagłosuję.

  • Konstytucje byly dwie, obywatelska i ta lewicowa. Ciekawe dlaczego owczesne wladze obnizyly prog. Kolanem ja przepchnieto. To teraz pytanie do obroncow demokracji i konstytucji moze sie wypowiecie, na temat jej uchwalenia.

 36. Mieszkaniec | 17 lipca 2018 at 00:23 |

  Burmistrz startując w poprzednich wyborach nawet nie zająknął się w swoich ulotkach że przy okazji jest szefem SLD. Rozumiem że każdy kto jest szefem jakiejś partii nie wstydzi się swojej przynależności w innym przypadku chce oszukać ludzi nie interesujących się polityķą lokalną i udawać kogoś innego niż nim jest. Raz mu sìę udało w wyborach miejskich ale teraz inne partie zapewne wszystko zrobią aby do tego nie dopuścić. Najlepiej stworzyć lokalny komitet lewicowy.

 37. Nie mówić o czymś nie znaczy,że się kłamie chyba że księdzu na spowiedzi. Nigdy nie słyszałem aby zaprzeczał że nie jest szefem SLD w powiecie. Kampania to umiejętność doboru właściwych argumentów na tak wobec swojej kandydatury i dobór umiejętny argumentów na nie wobec konkurentów, ale bez obrażania innych i nie takich argumentów poniżej pasa, jakich używacie, a tak naprawdę to nie wy nienawistni wybierzecie, a wybiorą wyborcy już za trochę więcej niż trzy miesiące … czas szybko leci.

 38. A Mariusz wypisał się z PiS i co wszyscy mamy uwierzyć że jest bezpartyjnym kandydatem / pod warunkiem że pani poseł mu da zezwolenie by startował bo to jeszcze nie przesądzone/

 39. Tytuł artykułu powinien brzmieć Szef Struktur SLD rozszerza komitet. PS. Co Włodawa sądzi o partyjnym stanowisku Wiceprezesa MPGK, które kosztowało nas prawie 0,5 mln zł

  • A jaki jest wynik finansowy tej spółki? Czy osiągnięty został zaplanowany zysk? Bo jeśli tak to nie ma problemu. Zarzucić tu można jedynie, że obaj się znają, bo merytorycznie i doświadczeniem Pan Łągwa nie budzi wątpliwości. Co innego spółki skarbu państwa, Trybunał Konstytucyjną i rzesze Misiewiczow. Tam takie kryteria zupełnie się nie liczą

 40. Te pieniądze z wypłaty vce prezesa mpgk mogły pojsc np.na sport,kulturę…

 41. Te pieniądze z wypłaty vce prezesa mpgk mogły pojsc np.na sport,kulturę…

 42. sekretaż | 18 lipca 2018 at 18:08 |

  Wyścig po stołki rozpoczęty, a w gminie Włodawa ustępujący wójt buduje następną drogę oczywiście w Różance pod pretekstem łatania dziur.

 43. Wodzirej został wybrany tylko temu, że jego konkurentem w II turze był wiesiutek, wówczas nawet koza by wygrała, gdyż mieszkańcy głosowali przeciw wiesiutkowi, a nie za wodzirejem.

  • W takim razie jakim cudem przeszedł do drugiej tury? E, chyba jednak miał swoich sympatyków.

 44. Nienawistni więcej wstrzemięźliwości w swoich szaleńczych wpisach bo jak premier ogłosi termin wyborów i zacznie się oficjalnie kampania wyborcza… to trzeba będzie mieć dowody, że podana informacja jest prawdziwa. a nie wymyślona dla potrzeb krytyki. Tylko prawdą zwyciężysz. A w sądach to liczą się fakty i dokumenty, sprawy rozpatrywane są w ciągu 24 godzin, tak więc zachowaj czujność.

 45. Manius kiedy dodasz fotkę w szaliku Sokoła Adamow?

 46. Nie daje wiary, ze czołowy działacz Włodawianki jest przeciwko połączeniu z EKO i wspiera Sokół Adamów. Nie do wiary…, ale ludziom odbija, albo są przeciwko tyko dlatego, że to nie on

 47. Brawo Maniek! | 19 lipca 2018 at 15:49 |

  kolega z Sokoła mówił że klub zwróci się do wójta o przyznanie Maniusiowi honorowego obywatelstwa Gminy Adamów za zasługi w utrzymaniu się Sokoła w IV lidze.

 48. Ale jaja ja też coś słyszałem,Łosiu coś tam gadał ale myśleliśmy że bredzi

 49. zerwane więzi | 19 lipca 2018 at 19:17 |

  co się czepiacie chłopa. niedawno odnalazł chorwackie korzenie i teraz pewnie okazało się że ma też jakieś korzonki z Adamowa 😀 przecież Adamów Kodeń i Włodawa to jedna wspólna sprawa 😀 Maniuś idź ty lepiej pod kościół w Kodniu zbierać kasę na pomnik a od Włodawianki się …..

 50. Jak coś idzie nie po ich myśli to jedyni sprawiedliwi mają gdzieś włodawiankę. Wyszło szydło z worka

  • anty burak | 20 lipca 2018 at 16:35 |

   Te zlodziej wez schowaj ciulu te swoje tatuaze, bo trafisz do domu. Tam, gdzie twoje miejsce. Widac poprzedni pobyt niczego cie nie nauczyl.

 51. Rany, ktoś z zewnątrz (tj spoza Włodawy) mógłby pomyśleć że w naszym mieście sami stuknieci, niedouczeni ale z jakimi ambicjami! Co za elokwencja, co za poziom, co za wstyd… dla Włodawy. Ludzie wybiorą wg własnego uznania i rozeznania. Wasze napinanie się na nikogo a tym bardziej na wynik wyborów nie wpłynie. Poczekajcie spokojnie do czasu kiedy poznacie kandydatów na burmistrza. A swoją drogą ciekawy jestem czy znajdzie się taki, którego nie oplujecie.
  A może któryś z dyskutantów zaproponuje innego kandydata niż pan Muszyński?

 52. Dokładnie można się zgłosić samemu i wygrać wybory i wprowadzić miasto na szybką ścieżkę dynamicznego rozwoju, np. Włodawa plus, a co nie można tak zrobić, przecież można.

 53. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content