Zapraszamy na debatę społeczną

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na debatę społeczną ujętą w cykl spotkań pod hasłem: “Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Spotkanie będzie dotyczyło bezpieczeństwa osób starszych. Debata odbędzie się 27 marca o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego we Włodawie.

Komenda Powiatowa Policji we Włodawie realizuje szereg działań i przedsięwzięć prewencyjnych, których celem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców powiatu włodawskiego. Jedną z form tych działań są debaty społeczne ujęte w cykl spotkań “Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Pełnią one funkcję dialogu pomiędzy społeczeństwem a Policją, wymiany wzajemnych oczekiwań, wskazania miejsc zagrożonych przestępstwami i wykroczeniami wymagającymi szczególnego zainteresowania ze strony organów ścigania.

            Najbliższe spotkanie będzie dotyczyło bezpieczeństwa osób starszych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w debacie. Spotkanie odbędzie się  27 marca o godz. 10:00 w sali konferencyjnej budynku Starostwa Powiatowego we Włodawie, przy Al. J. Piłsudskiego 24.

            Program debaty przedstawia się następująco:

10.00  – powitanie gości

10.15 – podsumowanie działań Policji

10.45  – wystąpienia zaproszonych gości

11.15 – dyskusja

11.45 – podsumowanie debaty

KPP Włodawa

2 komentarzy "Zapraszamy na debatę społeczną"

  1. I będzie wiecznie uśmiechnięty?

    • Nie ale przyjdzie Wiesio Hist(e)ryk i tradycyjne wartości na kocią łapę

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content