Wpadł z haszyszem przez głośną muzykę

W nocy z soboty na niedzielę włodawscy policjanci interweniowali po zgłoszeniu o zakłócaniu spoczynku nocnego. W mieszkaniu 30 – letniego włodawianina mundurowi zauważyli na kuchennym stole haszysz. Tłumaczył się, że znalazł substancję na ulicy. Policjanci zatrzymali 30 – latka i zabezpieczyli 1000 zł na poczet przyszłych kar. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Około północy w nocy z soboty na niedzielę włodawski dyżurny otrzymał zgłoszenie o zakłócaniu spokoju nocnego. Policjanci udali się pod wskazany adres we Włodawie gdzie zbyt głośna muzyka przeszkadzała innym mieszkańcom. Na miejscu w trakcie rozmowy z 30-latkiem policjanci na kuchennym stole zauważyli podejrzane zawiniątko. Po zabezpieczeniu substancji  i wstępnych  badaniach wykazała ona właściwości haszyszu. Mundurowi zatrzymali włodawianina, który tłumaczył się, że znalazł zabronioną substancję na ulicy.

Wczoraj usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowej wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zostały od niego również zabezpieczone pieniądze w kwocie 1000 zł na poczet przyszłych kar. 30-latkowi grozi do 3 lat więzienia.

Sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz

1 komentarz "Wpadł z haszyszem przez głośną muzykę"

  1. Elegancki koleś,wpuszcza gości i nie sadza do pustego stołu ,elegancki jegomość;)

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content