Włodawska Liga Pływacka na finiszu

W dniu wczorajszym odbyły się ostatnie zawody z cyklu Włodawskiej Ligi Pływackiej dla dzieci i młodzieży. Łącznie rozegrano 22 konkurencje. W zawodach uczestniczyło ponad 120 zawodników.

Sam udział w zawodach stał się dobrą okazją dla wszystkich, aby sprawdzić swoją formę, a zarazem umiejętności pływackie. Dla najmłodszych zawodników, nierzadko był to pierwszy tak ważny występ w zawodach, który zapoczątkował proces nabywania doświadczenia w startach. Mamy nadzieję będzie wiązało się z dalszym wdrażaniem dzieci do sportowej rywalizacji. Z kolei dla profesjonalnych zawodników, regularnie trenujących pływanie w szkółkach pływackich uczestnictwo w zawodach oznaczało możliwość sprawdzenia swoich rezultatów życiowych.

Najlepsi zawodnicy w swoich konkurencjach otrzymali medale i nagrody. Natomiast wszyscy uczestnicy odebrali pamiątkowe koszulki dedykowane na okoliczność tego wydarzenia. Zawody były objęte Patronatem Honorowym przez Starostę Włodawskiego i Burmistrza Włodawy. Medale, nagrody i ufundowane koszulki wręczali Wicestarosta Włodawski Tomasz Korzeniewski, Burmistrz Włodawy Pan Wiesław Muszyński i Dyrektor MOSiR we Włodawie, Pani Teresa Zaleńska- Sak. Pani dyrektor skierowała również podziękowania do fundatorów nagród, rodziców, opiekunów, trenerów za zaangażowanie, obecność i poświęcony czas.

Dziękujemy uczestnikom, że byliście z nami przez ponad 2 miesiące, za waszą dobrą energię, pasję i wspaniałe emocje. Dziękujemy naszym partnerom i osobom, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować przy organizacji tego sportowego wydarzenia. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

MOSiR Włodawa

Skip to content