Włodawscy policjanci na II miejscu w wojewódzkich eliminacjach do VIII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych

sierż. Szymon Skrzeczkowski oraz st. post. Ewelina Wielgus reprezentowali Komendę Powiatową Policji we Włodawie podczas wojewódzkich eliminacji do VIII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Spośród 21 dwuosobowych patroli z całego województwa nasi funkcjonariusze zajęli II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji we Włodawie zajęli II miejsce w eliminacjach wojewódzkich VIII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, które odbyły się wczoraj w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Celem jaki przyświecał przedsięwzięciu to podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności policjantów z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz upowszechnienie idei i zasad udzielania pierwszej pomocy.

W zmaganiach podzielonych na 2 etapy: test wiedzy i część praktyczną wzięło udział 21 dwuosobowych drużyn z całego województwa. Włodawską jednostkę Policji reprezentowali funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego w składzie: sierż. Szymon Skrzeczkowski oraz st. post. Ewelina Wielgus. Serdecznie gratulujemy!!!

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa

1 komentarz "Włodawscy policjanci na II miejscu w wojewódzkich eliminacjach do VIII Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych"

  1. Cieszę się, że mamy taką ładną policjantkę.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.