Tunezja? Nie, Okuninka. Oblężenie ośrodków wczasowych w Lubelskiem

Coraz więcej turystów rezygnuje w tym roku z wczasów za granicą. Wszystko przez możliwe zagrożenie terrorystyczne. Ośrodki wczasowe na Lubelszczyźnie przeżywają za to oblężenie. W niektórych z nich ostatnie miejsca na wakacje wyprzedają się już na początku maja.

Właściciele biur podróży nastawionych na wycieczki zagraniczne mają w tym roku powody do zmartwień.
– Grecja i Turcja to kierunki, które próbowaliśmy sprzedawać niemal po kosztach, ale nie ma zainteresowania – przyznaje prosząca o anonimowość pracownica jednego z lubelskich biur podróży.


– Kiedy proponuję takie wczasy, słyszę: Nie oglądała pani wiadomości, nie widziała pani morza uchodźców, wśród których mogą być terroryści?

– Wśród rodzin od wielu już lat bardzo popularne były krótkie, maksymalnie tygodniowe wczasy w Paryżu, połączone z dwudniowym pobytem w Disneylandzie. W tej chwili przez zamachy terrorystyczne to praktycznie martwy kierunek – dodaje właścicielka innego biura.

Dalszą część artykułu znajdą Państwo na stronie Dziennika Wschodniego.

1 komentarz "Tunezja? Nie, Okuninka. Oblężenie ośrodków wczasowych w Lubelskiem"

  1. Składnica złomu | 18 kwietnia 2016 at 22:40 |

    Gdyby ludzie wyniesli cos z lekcji geografii w szkole, to wiedzieliby, ze Grecja to setki wysp na Morzu Egejskim i nie wszystkie wyspy leza na szlaku wydeptanym przez tzw. uchodzcow. Bylem miesiac temu na Krecie. Wspaniala pogoda, cieplo, sloneczko, niskie ceny, mnostwo plaz i zabytkow. Co kto lubi, do wyboru. Polecam

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zmiana wielkości czcionki