Trzy wypadki drogowe w ciągu jednego dnia

Wczoraj na drogach powiatu włodawskiego doszło do trzech wypadków drogowych, w których cztery osoby zostały ranne. Policjanci codziennie czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących i apelują o ostrożną jazdę. Najlepszym rozwiązaniem aby szczęśliwie dojechać do celu jest stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

W minioną niedzielę na terenie powiatu włodawskiego miały miejsce trzy wypadki drogowe. Podczas pierwszego zgłoszenia zaistniałego przed godziną 16.00 na terenie Wereszczyna, policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierowca BMW, 22-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu dla poruszającego się od strony Urszulina samochodu osobowego Skoda, którym kierował 32 -letni mieszkaniec Chełma. W wyniku zdarzenia drogowego kierujący pojazdem Skoda doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Następnie funkcjonariusze pracowali nad wypadkiem, który miał miejsce w Dębowcu. O godzinie 18.00 dyżurny włodawskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu z udziałem rowerzystki. Mundurowi ustalili, że 73 -letnia mieszkanka gminy Urszulin poruszała się rowerem od strony Urszulina w kierunku Kozubaty, gdy nagle wykonała manewr skrętu w lewo wjeżdżając wprost pod prawidłowo jadący z przeciwnego kierunku pojazd Citroen, którym kierował 47-letni mieszkaniec Włodawy. Od kierującej rowerem pobrano krew do badań. Szybko została przewieziona do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej.

Natomiast w Hańsku policjanci zajmowali się wypadkiem, w którym kilka minut przed godziną 21.00 doszło do czołowego zderzenia się pojazdów. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że kierujący samochodem Fiat Brawo, 36 latek z Lublina jadąc w kierunku Chełma zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z pojazdem Toyota, kierowanym przez 31 – letnią mieszkankę powiatu chełmskiego. W wyniku zdarzenia osoby podróżujące toyotą zostały przetransportowani do szpitala. Kierująca jak i jeden z pasażerów doznali obrażeń ciała.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników dróg o zachowanie zdrowego rozsądku, rozwagi i szczególnej ostrożności na drodze, a także o stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, w tym ograniczenia prędkości. Pamiętajmy, że nawet chwila nieuwagi za kierownicą może doprowadzić do tragedii.

starszy aspirant Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

2 komentarzy "Trzy wypadki drogowe w ciągu jednego dnia"

  1. TYLKO KIEDY BĘDZIE TAKIE POTRĄCENIE ….gospodarze WŁODAWY ….POBUDKA !!!!dzwonek !!!!!!!!!!!!chodnik-przejście BEZPIECZNE od tesco do kik,ccc,my center….gospodarze WŁODAWY ….POBUDKA !!!!

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content