Tragiczny wypadek w Macoszynie Małym

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do których doszło wczoraj w Macoszynie Małym. Na prostym nieoświetlonym odcinku drogi 63-latek najechał fordem na leżącego na jezdni mężczyznę. Mieszkaniec gminy Wola Uhruska poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj około godziny 21:30 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego treści wynikało że  w miejscowości Macoszyn Mały doszło do śmiertelnego wypadku. Policjanci zostali skierowani na miejsce i ustalili wstępnie, że na prostym nieoświetlonym odcinku drogi  doszło do najechania na leżącego na jezdni mężczyznę przez 63-letniego kierującego fordem B-Max. 44-latek z gminy Wola Uhruska poniósł śmierć na miejscu. Kierujący fordem był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w terenie zabudowanym, w miejscu gdzie jezdnia nie była oświetlona. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

Skip to content