SZKOLENIA FINANSOWANE do 100% z KFS

W związku z tym, że istnieje obecnie możliwość skorzystania ze szkoleń finansowanych nawet do 100% z KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego) zachęcamy do nawiązania kontaktu z Firmą Szkoleniowo-Doradczą „BINSZTOK I PARTNERZY”, z której usług sami także korzystamy.

Firma ta bowiem:

posiada w ofercie ok. 120 różnych tematów szkoleń(m.in. sprzedażowe, menedżerskie czy informatyczne, a także wysoko specjalistyczne dla różnych branż – m.in. usługowych (np. gastronomia) czy  produkcyjnych (np. kursy dla ślusarzy, spawaczy, operatorów obrabiarek CNC i in.),

przygotowuje i rozlicza (od A do Z – nieodpłatnie!) całą dokumentację szkoleniową (ok. 50 stron dokumentów, które Państwo tylko przesyłacie ePUAP-em lub składacie osobiście do Urzędu Pracy)

– prowadzi szkolenia bez angażowania własnych środków finansowych ze strony Klienta (pieniądze otrzymuje się od PUP na konto firmowe wraz z rozpoczęciem kursu i wypłaca w momencie zakończenia szkoleń).

Prosimy tylko wziąć pod uwagę, że terminy są naglące, bo tegoroczne nabory wniosków szkoleniowych odbywają się w powiecie włodawskim w przyszłym tygodniu. Jeżeli zatem jesteście Państwo zainteresowani, warto jest skontaktować się z Panem Aleksandrem jak najszybciej. Numer Jego telefonu: 602 717 555. Czeka na Państwa kontakt.

Skip to content