Premiera sezonu foodtruckowego we Włodawie. Letni piknik dla całej rodziny na włodawskim rynku.

14, 15 i 16 sierpnia 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać sobie w kalendarzu. We Włodawie pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami.

Długi weekend od 14-16 sierpnia upłynie we Włodawie pod znakiem dobrego jedzenia. Organizator zlotu – organizacja FUTRAKI – zaprasza do rodzinnego świętowania lata z przysmakami z kilku kontynentów.

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców.

Serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

FUTRAKI, to organizacja, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

4 komentarzy "Premiera sezonu foodtruckowego we Włodawie. Letni piknik dla całej rodziny na włodawskim rynku."

  1. hahhahhah | 6 sierpnia 2020 at 12:45 |

    Jest nakaz zakrywania twarzy i nosa. To jak wy spróbujecie te potrawy?nawet nie powąchacie.

  2. skoro pan starosta wizytuje budowę drogi bez maseczki i pozuje do zdjęcia oparty o łopatę to ja chyba mogę pójść i zjeść coś bez maski

    • Tak możesz. Jeszcze poliż wszystkie klamki, żeby udowodnić, że mikroby nie istnieją. Eh Poleszuki Wam z nauką zawsze nie pod drodze….

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content