Ponad 100 kosmetyków ukradła …”dla satysfakcji”

27-letnia mieszkanka gminy Włodawa od ponad roku regularnie kradła kosmetyki w jednej z drogerii we Włodawie. W jej mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad 100 skradzionych przez nią produktów w nienaruszonym stanie. Zatrzymana przez policjantów tłumaczyła, że zabierała je …”dla własnej satysfakcji”. Trwa szacowanie strat, które mogą sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Za kradzież grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Włodawscy kryminalni zatrzymali 27 letnią kobietę, która od 2021 roku regularnie, średnio 2 razy w miesiącu, okradała miejscowy sklep kosmetyczny. Policjanci podczas przeszukania jej mieszkania zabezpieczyli ponad 100 sztuk skradzionych kosmetyków będących w nienaruszonym stanie. Były to głównie damskie kosmetyki pielęgnacyjne oraz do makijażu.

Z ustaleń mundurowych wynika, że 27-latka odwiedzając sklep, płaciła tylko za część produktów, resztę chowała i wynosiła z lokalu. Przesłuchującym ją na komendzie policjantom tłumaczyła, że kradła kosmetyki, bo ich posiadanie …”daje jej dużo satysfakcji”. Skradzionych rzeczy w ogóle nie używała i nigdzie nie sprzedawała.

Zatrzymana włodawianka usłyszała już zarzut kradzieży. Na chwilę obecną trwa dokładne szacowanie strat, jakie poniósł sklep. Mogą one sięgać nawet kilku tysięcy złotych. Za kradzież grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Daniela Giza- Pyrzyna
KPP Włodawa

2 komentarzy "Ponad 100 kosmetyków ukradła …”dla satysfakcji”"

  1. Kleptomanka ,nie jej nie zrobią, jak obierze taki punkt obrony.Z drugiej strony miała rozmach hehe

  2. A może jakieś zdjęcie z monitoringu? Pewnie to i kleptomanka i kieszonkowiec. Niech wszyscy, z czego glownie własciciele sklepów, mają się na baczności. Takie przypadki trzeba leczyć albo przykładnie karać.

  3. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content