Policjanci zabezpieczyli prawie 200 sztuk podróbek zabawek

Włodawscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej ujawnili oferowane do sprzedaży zabawki z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Mundurowi zabezpieczyli prawie 200 sztuk artykułów w jednym ze sklepów we Włodawie. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat więzienia.

Włodawscy kryminalni realizowali czynności wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej. Mundurowi weryfikowali posiadane informacje dotyczące sprzedaży artykułów z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek.

W efekcie działań funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 200 sztuk zabawek w jednym z włodawskich sklepów. Produkty do sprzedaży oferowane były przez obywatela Chin. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat więzienia. Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Ustalają kolejnych pokrzywdzonych i wartość strat powstałych w wyniku tej działalności.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

1 komentarz "Policjanci zabezpieczyli prawie 200 sztuk podróbek zabawek"

  1. Co Państwo policjanci zrobicie z tymi zabawkami? Pewnie docelowo je zniszczycie. Oddajcie je lepiej do przedszkoli czy klas zerowych w szkołach. Tam dzieci bawią się również chińskimi podróbkami tylko takimi przyniesionymi przez rodziców którym dzieci już wyrosły.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content