Pediatria zamknięta

Dyrekcja włodawskiego szpitala podjęła decyzję o czasowym zawieszeniu działania oddziału pediatrycznego. Taki stan ma potrwać miesiąc.

Włodawski szpital od ubiegłego tygodnia nie przyjmuje już małych pacjentów na oddział pediatryczny. Jego funkcjonowanie zawieszono na razie na miesiąc. Powód? Brak lekarzy do pracy na tym oddziale. Na posterunku została jedynie lekarz Elżbieta Marczuk, która przyjmuje i bada dzieci na izbie przyjęć w POZ.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Pediatria zamknięta"

  1. Pani Dyrektor zamknęła Pani pediatrię, geriatrię, rehabilitację i chirurgia też praktycznie zamknięta, gdyż brak jest dojeżdżających lekarzy. Czy to jest na pewno właściwy pomysł na działalność SPZOZ Włodawa. I co Pan Panie Starosto na to.

  2. Zlikwidować ten śmieszny powiat.

  3. Powiat sam się likwiduje. Migracja młodych. Wymieranie starych. To se ne wrati. Pozostało tylko zarządzanie masą upadłościową.

  4. chirurgia, interna i ginekologia nie sa zamknięte.

    • Twój tok rozumowania jest taki jak w kawale z lat 70. Ruski napisał sprawozdanie z działalności kołchozu w którym stwierdził, że traktor nie ma jednego koła. Szef kołchozu zrugał pracownika mówiąc nie pisz, że traktor niema jednego koła (bo to sabotaż) tylko napisz, że traktor ma trzy koła i nie będzie, że coś tam jest. Ty też wyliczasz, że mamy jeszcze internę i ginekologię a nie mówisz o tym czego nie mamy. Stara komunistyczna szkoła ot i cała filozofia.

  5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content