Metamorfoza potwora

Kiedyś dusił swoje dziecko, dziś jest dla niego przykładnym ojcem. Poprawę w zachowaniu 27-letniego dziś mieszkańca Włodawy dostrzegł Sąd Okręgowy w Lublinie i złagodził mu wyrok za usiłowanie zabójstwa synka z 2,5 do zaledwie 1 roku bezwzględnego więzienia.

Ta sprawa obiegła cały kraj. W maju 2017 roku mieszkanka Włodawy zawiadomiła policję, że jej partner, będący w stanie silnego pobudzenia nerwowego, dusił chłopca. Matka wyrwała dziecko z rąk furiata, uciekła do sąsiedniego pokoju i wezwała pomoc. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany przez policję, a na wniosek prokuratora trafił na 3 miesiące do aresztu.

W chwili zatrzymania mężczyzna był trzeźwy, ale jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Właśnie dlatego zlecona została analiza na zawartość substancji psychotropowych. Okazało się, że 25-latek w chwili popełnienia przestępstwa znajdował się pod działaniem narkotyków – w jego organizmie wykryto amfetaminę oraz pochodną konopi.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 Komentarz do "Metamorfoza potwora"

  1. Trzeb zapłacić mu odszkodowanie za to co siedział, a zamknąć dziecko .Chore społeczęństwo

  2. Kuźwa ludzie czy was do końca poje…? Czy zawsze musicie dodawać te debilne komentarze że winne jest po albo pis? Naprawse tak wam nasrali w głowach że nie potraficie się opanowac?

  3. Srutu tutu majtki z drutu

  4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content