Kryminalni zatrzymali dwóch poszukiwanych

Kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu poszukiwanych nakazami doprowadzenia. 31-latek z gminy Stary Brus miał do odsiadki 10 miesięcy za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji, natomiast 37-latek z sąsiedniej gminy o dwa miesiące mniej za groźby karalne. Dzisiaj obydwaj zatrzymani zgodnie z dyspozycją sądu trafią do zakładu karnego.

Zatrzymywanie osób ukrywających się przed organami ścigania i chcących uniknąć odbycia wymierzonej przez wymiar sprawiedliwości kary to jedno z wielu działań, którymi zajmuje się Policja.

Wczorajsza realizacja włodawskich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania dwóch poszukiwanych mieszkańców powiatu, za którymi Sąd Rejonowy we Włodawie wydał nakazy doprowadzenia. Najpierw w ręce stróżów prawa wpadł 37-letni mieszkaniec gminy Urszulin. Na koncie ma przestępstwa przeciwko wolności, za które trafi na 8 miesięcy do więzienia. Dwie godziny później policjanci zatrzymali 31-latka z gminy Stary Brus. Ten z kolei zgodnie z dyspozycją sądu trafi do więzienia na 10 miesięcy za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

Skip to content