Koronawirus na Lubelszczyźnie 2020-10-12

1 Komentarz do "Koronawirus na Lubelszczyźnie 2020-10-12"

 1. To naprawdę działa, Powiat założył maseczki i PLANDEMIA w odwrocie. CUD

  • bardzo przepraszam nie zauważyłem zgonu,media nie nagłośnili tej wiadomości, większy byłby popłoch

   • Wiesz, że nabijasz się z czyjejś śmierci? Czyjaś matka, ojciec, mąż, żona zmarła/zmarł w skutek bardzo bolesnej choroby a Ty sobie z tego drwisz. Rozumiem, w życiu Ci nie wyszło tak jak chciałeś. Smutna rzeczywistość zweryfikowało Twoje niczym nie uzasadnione poczucie wyższej względem innych wartości. Jesteś na tyle mało inteligentny, że każda internetowa bzdura, która potwierdza Twoją tezę urasta, w Twoich oczach, do rangi prawdy objawionej ale są pewne granice…

  • tak łatwo drwić

  • Jutro 120 sprawdzone & potwierdzone

   • o minister zdrowia z kodnia się odezwał 😀 nie masz co robić tylko potęgujesz panikę wśród ludzi? masz pozwolenie od wojewody na przekazywanie informacji o zarażeniach?

 2. Było info o zgonie. Kobieta 89lat Hańsk zmarła w szpitalu w Puławach.

 3. Niestety, cześć z nas widocznie uważa, że maseczki ich nie obowiązują… Dzisiaj pokonałam trasę z ul Chełmskiej do Muzeum. Mniej więcej 1/3 napotkanych osób nie miała maseczek. A z tych co łaskawie założyli, połowa miała je pod nosem… Nie widziałam ani patrolu policji ani straży miejskiej. Chyba jeszcze nikt nie zapłacił mandatu stąd to poczucie bezkarności.

 4. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content