Koronawirus na Lubelszczyźnie 2020-10-17

1 Komentarz do "Koronawirus na Lubelszczyźnie 2020-10-17"

 1. Podobno w urzędzie gminy 8 osób.w starostwie też kilka i podobno ktoś znaczny.

  • no i co w związku z tym?

   • a to że na chirurgii podobno coś się dzieje wcześniej też jakieś utrudnienia na innych oddziałach. Starosta miał otworzyć oddział dziecięcy i dalej cisza. Naprawdę tak trudno znaleźć lekarza do pracy? szukają przecież i pani dyrektor i pan starosta WYBITNI SPECJALIŚCI!

    • zaczynasz o jednym kończysz na drugim? Jak ktoś “znaczny” zachoruje to według Ciebie bardziej cierpi czy jak? jego ból jest większym niż Nasz?

  • Nie ma to jak osoba zali sie na fb bo silownia bedzie zamknieta. Terener wszechczasow, a to nie on powinien przeprosic mieszkancow Włodawy, za zorganizowanie zawodów zapaśniczych. To ze ten czlowiek to burak to wszyscy wiedza, ale az do tego stopnia.

   • O kim mowa?

    • A co nas obchodzą siłownie. W dobie pandemii jest wiele innych ważniejszych problemów związanych z życiem i zdrowiem mieszkańców. Czegoś też nie rozumiem? Prezes wszechczasów twierdzi że z tej branży nie da się wyżyć i być może będzie musiał zamknąć siłownie. A trener płacze że prezes nie będzie miał z czego żyć bo mu siłownię zamykają. A przecież we Włodawie to każdy widzi jak sąsiad żyje. Cha, cha, cha

   • Mariusz nie przesadzaj. Przed wyborami znowu pobiegniesz do niego z koszulkami wyklętych żeby się polansowac fotka z zapaśnikami. Trochę wstydu miej

 2. Jak to jest, nauczyciele SP3 narzekają że siłownię i baseny im pozamykali, ale to że szkoła nadal jest zamknięta im nie przeszkadza????!!!!

 3. A jak tam sytuacja w kosciolach? Chłopaki w sukienkach nadal wsadzają paluszki do buzi wiernym?

 4. Podziękujemy WAM za zamknięte szkoły przy następnych wyborach!!!!

 5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content