KOMUNIKAT – Utrudnienia w ruchu podczas XXI Biegu Sobiborskiego w dniu 16 października 2022 r.

Aby umożliwić Państwu dostosowanie swoich planów do zmian w ruchu drogowym wywołanych imprezą, przedstawiamy plan trasy biegu i opis najistotniejszych zmian dotyczących utrudnień w ruchu na ulicach, którymi pobiegną zawodnicy.

Zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji znajomym i bliskim, aby jak najwięcej osób otrzymało informację o biegu i jego trasie. Liczymy na Państwa pomoc i zrozumienie, przepraszając równocześnie za ewentualne niedogodności. Uczestnicy biegu poruszać się będą połową pasa jezdni w godzinach 12.00 – 14. 00. Start: o godz. 12.00 z przed Muzeum i Miejsca Pamięci w Sobiborze (adres: Żłobek 101, 22-200 Włodawa).

Przebieg trasy: 1 km drogą asfaltową w kierunku Żłobka, następnie bieg przez las wzdłuż torów kolejowych po drodze szutrowej, od 5 km bieg po drodze wojewódzkiej nr 816 przez miejscowość Orchówek w kierunku Włodawy, we Włodawie ul. Okunińską, AL. Piłsudskiego i ul. Szkolną. Meta: Włodawa, ul. Szkolna 4 (parking MOSiR Włodawa). Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby wznawiać normalną organizację ruchu tak szybko jak będzie to możliwie.

Dziękujemy.
MOSiR Włodawa

Skip to content