Kolejny dzień poszukiwań zaginionej 73-latki

Akcja poszukiwawcza za zaginioną 73-latką z gminy Urszulin prowadzona jest w dalszym ciągu. Dzisiaj w działaniach wzięli udział policjanci, Wojska Obrony Terytorialnej, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej, policyjny dron oraz śmigłowiec. Kobieta wyszła z domu z rowerem 27 lutego i ślad po niej zaginął. Cierpi na zaniki pamięci. Zwracamy się do osób, które widziały zaginioną lub mogły podwozić ją samochodem. Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy zgłaszać do dyżurnego włodawskiej komendy pod numer 47 81 32 209, najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

Kolejny dzień trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki gminy Urszulin, która 27 lutego br. wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.  Kobieta cierpi na zaniki pamięci.

Zaginiona to:

Stanisława Grotnik
lat 73
zam. Wereszczyn, gm. Urszulin

Rysopis zaginionej: ubrana w ciemną kurtkę, posiada okulary. Kobieta nie posiada przy sobie aktywnego telefonu komórkowego. 

Z przyjętego zgłoszenia wynika, że 73-latka w dniu 27 lutego br. wyszła z domu. Od tamtej pory nie nawiązała z najbliższymi żadnego kontaktu. Z ustaleń policjantów wynika, że 29 lutego br. po godzinie 22:00 zaginiona widziana była w miejscowości Wola Wereszczyńska. Kobieta prowadziła rower i szła w kierunku miejscowości Sosnowica.

Podczas prowadzonych przez włodawskich policjantów poszukiwań, rower 73-latki został znaleziony. 

Dzisiejsze poszukiwania rozpoczęły się od godzin porannych. Przeczesujemy tereny leśne w pobliżu miejscowości Babsk przy użyciu nie tylko funkcjonariuszy ale też z pomocą policyjnego drona oraz śmigłowca. W dniu dzisiejszym będziemy sprawdzali teren do późnego popołudnia. W działaniach biorą udział włodawscy policjanci, wojska obrony terytorialnej a także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej.

Zwracamy się do osób, które widziały kobietę lub mogły podwozić ją samochodem. Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy zgłaszać do dyżurnego włodawskiej komendy pod numer 47 81 32 209, najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
KPP Włodawa

Skip to content