Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK)

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (EBOK). Usługa umożliwia Państwu bezpośredni dostęp do takich informacji jak: aktualne saldo konta, podstawa naliczeń, wykaz rat i należności oraz dokonanych wpłat. Jednak co najważniejsze – eBOK umożliwia dokonywanie płatności online za pośrednictwem popularnych bramek płatniczych Blue Media oraz KIR Paybynet. Możemy też ze swojego konta pobrać dedykowany dla naszej nieruchomości harmonogram wywozu odpadów, oraz wysłać  zapytanie do biura MZC dot. naszej sprawy, albo zgłoszenie dostrzeżonych nieprawidłowości lub wniosków.

Dostęp do usługi możliwy będzie po uprzedniej rejestracji konta przez właściciela nieruchomości (osoby, która złożyła deklarację o wysokości opłaty z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi) w systemie oraz jego pozytywnej weryfikacji przez administratora systemu. Rejestracji można dokonać wyłącznie drogą internetową, wchodząc na stronę: https://mzcwlodawa.epodatnik.info/. Dostępne są dwa sposoby rejestracji i uzyskania dostępu do usługi:

 1. Poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz osobiste potwierdzenie zgłoszenia i weryfikację podanych danych przez pracownika w siedzibie MZC,
 2. Za pośrednictwem portalu login.gov.pl, który umożliwia weryfikację danych za pomocą Profilu Zaufanego lub bankowości elektronicznej. Co ważne – ta metoda rejestracji nie wymaga osobistego stawiennictwa w siedzibie MZC.

Zakupu i wdrożenia nowego programu do komunikacji z klientem dokonano w ramach projektu pn. ”Modernizacja infrastruktury informatycznej (sprzętowej i programowej) w celu cyfryzacji usług komunalnych w zakresie gospodarowania odpadami” dofinansowanego z Rządowego Funduszu Polski Ład.  

1 Komentarz do "Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK)"

 1. Pytajacy | 11 marca 2023 at 21:30 |

  Mieszkańcy nie potrzebują elektronicznego biura, ale potrzebują możliwości zdania odpadów gabarytowych np. opon, trawy itp. po godz. 16:00 lub w weekendy, kiedy te odpady powstają dotyczy to np. skoszonej trawy. Zrobić tego nie mogą bo nikt już nie jest obecny w pracy. We wszystkich ulotkach piszecie Państwo, że odpady zielone można zdać w pojemnikach, ale jak wystawi się pojemnik to jest przez Was pozostawiany. Dlaczego tak się dzieje? Bo jedzie samochód który zbiera tylko worki więc pojemnika nie wysypie na pakę. Dlaczego mieszkańcy chcą zdawać odpady zielone w pojemnikach (notabene zgodnie z wytycznymi w Waszych ulotkach)? , to proste bo można upchać np. gałęzie trawy itp. Przy takiej czynności worki pękają.
  Skoro jest tak wadliwa praca i zarządzanie tą jednostką organizacyjną to dla czego przeciętne pobory w MZC we Włodawie wynoszą około 190 % przeciętnego wynagrodzenia innych włodawskich pracowników (mam na myśli pracowników fizycznych i umysłowych)?
  Pytanie retoryczne ale odpowiem, bo MZC ma nie dużo, ale bardzo dużo pieniędzy, bardzo skrupulatnie czuwa nad tym by ich nie zabrakło podnosząc opłaty za wywóz odpadów.
  Ciekawostka, pracownicy MZK nakładają kary na mieszkańców.
  Przykład:
  Opalasz węglem i masz cały pojemnik ciężkiego żużlu, cieć wkładający pojemnik do samochodu wysypującego robi to w taki sposób, że gnie pokrywę pojemnika (bez znaczenia czy masz nowy czy stary) wystawiłeś za ciężki ponosisz karę.
  Panie Dyrektorze to co się dzieje w zakładzie którym Pan kieruje to czysta „Bonanza”.
  Nie pozdrawiam pracowników MZC we Włodawie.

  • Brawo! Arogancja i buta Stecia udzieliła się już wszystkim pracownikom.

  • Gdyby Twój wpis nie był anonimowy, to zapewne tekst typu “(…) cieć wkładający pojemnik do samochodu” brzmiałby nieco inaczej. Odrobinę szacunku dla drugiego człowieka! A gdybyś te swoje “gałęzie i trawy” wystawił w brązowym pojemniku i w odpowiednim dniu, to zapewne by Ci je zabrano, ale jak wystawiłeś w czarnym pojemniku to pracownik odbierający odpady (po Twojemu cieć) mógł je potraktować jako źle posegregowane i pozostawić do odbioru jako zmieszane. Sprawdzone, tak było! Mimo wszystko nie jesteś anonimowy … Ustalenie adresu IP zajmuje siedem min.

   • Pytający | 13 marca 2023 at 10:26 |

    Do Cieć
    OK masz rację “CIEĆ” jest mało kulturalnym sformułowaniem i nie powinno być użyte. Przepraszam. Wzięło się ono stąd, że w rozmowie z tymi pracownikami dwukrotnie czułem woń alkoholu.
    Gałęzie, trawy wystawiłem w pojemniku, pojemnik został nie zabrany, zacząłem telefonować do biura w celu ustalenia przyczyny. Odpowiedziano mi że zabierają tylko w workach bo jeżdżą samochodem nie przystosowanym do odbioru pojemników. Cóż Twoja rodzina pracuje MZC więc prawda w oczy kole.

    • O!- Panie! Sam Steć ci odpowiedział. Że tak zszedł na niziny. I na dodatek cię wkręcił. Ustalić IP może co najwyżej administracja ELBI a nie on.

 2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content