Dwa powiaty dostały od województwa drogę w fatalnym stanie. “Już szykujemy skargę do sądu”

Radni Sejmiku Wojewódzkiego w formie uchwały przemianowali drogę wojewódzką z Włodawy do Parczewa na powiatową. Starostowie dwóch zainteresowanych powiatów z tym się nie godzą i zamierzają dochodzić swoich racji w sądzie.

– Już szykujemy skargę do sądu na uchwałę Sejmiku – mówi Adam Panasiuk, etatowy członek Zarządu Powiatu Włodawskiego. – Uważamy, że ta uchwała jest dla nas krzywdząca i niesprawiedliwa.

Podobnego zdania jest także Artur Jaszczuk, wicestarosta parczewski. – Taka decyzja powinna być wcześniej z nami konsultowana. Tymczasem nikt z Sejmiku w tej sprawie się z nami nie spotkał. Nie przedstawiono nam także żadnych argumentów przemawiających za tak zwanym kaskadowym przekazaniem nam drogi, która do tej pory była drogą wojewódzką.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Dwa powiaty dostały od województwa drogę w fatalnym stanie. “Już szykujemy skargę do sądu”"

 1. Idą po was i głodem was wezmę samorządowcy.Poodcinają co mogą,dorzucą co im zbędne i kosztowane.Sądy też powoli ich.To jest wojna.

 2. Może Romańczuk z Panasiukiem zamiast ciągle narzekać wezmą się w końcu do roboty! Uwierzyli w koronaświrusa pozamykali się w gabinetach i pół roku przepierdzieli w stołek. Teraz zamknęli starostwo bo ktoś złapał wirusa. Aż strach pomyśleć co będzie jak ktoś z pracowników dostanie sraczki! Do roboty bo jak narazie widać że tylko biadolić potraficie!

  • obiektywny | 1 września 2020 at 22:35 |

   a jakie tu narzekanie prawda i tylko prawda. Sprawa wygląda na politykę.
   A co do czynów to poprzednicy maja czego zazdrościć, a w związku z tym tak się skręcają. A starostwo otwarte wełniaczku.

 3. Mariusza z Wieśkiem krew zalewa tyle lat dymali ku chwale klechistanu, nastał moment a tutaj zonk. Byle partyjne miernoty poutykane po spółkach i radach nadzorczych jak kraj długi i szeroki. Takiego dymanka publicznej kasy nie było od czasów słusznie minionych a nasi utrwalacze władzy ludowej jedynie na odcinku sprawdzania kartkówek i podlizywania się klechom… Żal

 4. Panasiuk specjalista od dróg ,ale to swojej posesji.Czy nie ma już we Włodawie fachowców od drogownictwa. Jeden od zimowego utrzymania ,a drugi od budowy dróg …hańba dla takiego fachowca.Nie długo będą wybory i znowu będzie lazł w d..ę ,aby tylko mieć stołek

 5. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content