Biblioteka-wzór

W Warszawie, podczas uroczystej gali, ogłoszono wyniki Rankingu Bibliotek 2020, organizowanego przez Instytut Książki i dziennik „Rzeczpospolita”. Tym razem, wyjątkowo, gala odbywała się wirtualnie, bez publiczności. Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie po raz ósmy została uznana najlepszą na Lubelszczyźnie.

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie po raz ósmy znalazła się na mapie liderów w regionach. W ub.r. w klasyfikacji krajowej włodawska książnica uplasowała się na 16. miejscu w Polsce, obecnie poza pierwszą dwudziestką.

W tym roku w klasyfikacji krajowej triumfowało Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, na drugim miejscu znalazła się Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach, na trzecim zaś zeszłoroczny laureat: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Nowego Tygodnia.

1 komentarz "Biblioteka-wzór"

  1. Bibliotekarz z okolic | 2 stycznia 2021 at 19:35 |

    Super, ale to w kategorii małych miasteczek niepowiatowych/ a Włodawa jest przecież powiatem/zobaczcie kto zajmuje 2 czy 3 miejsce, jakieś nic nikomu nie mówiące pipidówy. Nasza biblioteka nie powinna startować w tej kategorii. A szum robicie że niby najlepsza w województwie. Nie – lepsza jest w Białej, Krasnymstawie, Chełmie i w wielu innych. Nasza jest najlepsza wśród innych kozichwólek.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content