Region. Krzysztof Grabczuk wybiera się do Brukseli? Kto jeszcze?

Krzysztof Grabczuk, obecnie poseł na Sejm RP, startuje w wyborach do europarlamentu, które odbędą się 9 czerwca. Platforma Obywatelska zaprezentowała już swoją listę.

“9 czerwca dokonamy naprawdę bardzo ważnego wyboru – zdecydujemy kto będzie nas reprezentował w Parlamencie Europejskim. Mamy doświadczonych kandydatów i kandydatki, którzy są fachowcami w europejskiej polityce i będę Nas godnie reprezentować na arenie europejskiej” – napisał w swoich mediach społecznościowych Krzysztof Grabczuk.

W całej Polsce mandaty do Parlamentu Europejskiego otrzymają 53 osoby, czyli jedna więcej niż w 2019 roku (we wrześniu minionego roku Parlament Europejski przyjął uchwałę o zwiększeniu swojego składu o 11 mandatów).

Całe województwo lubelskie stanowi okręg nr 8. To oznacza, że każdy mieszkaniec województwa, niezależnie od tego czy mieszka, w Chełmie, Lublinie czy Hrubieszowie, otrzyma w komisji wyborczej tę samą kartę wyborczą z kandydatami do Parlamentu Europejskiego.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Region. Krzysztof Grabczuk wybiera się do Brukseli? Kto jeszcze?"

 1. czy sa jakieś wybory w których grabczuk nie startuje?

 2. Kto jeszcze? | 30 kwietnia 2024 at 17:56 |

  Patrzę na te listy i widzę wiele znanych i fantastyczny nazwisk. Jest Pan Romanczuk. Warto na Niego głosować. Przyśle nam specjalistów pediatri z Brukseli. A nie chwilą. Przecież w czwartek będzie nowy fantastyczny starosta. Tyle lat wolał niczym glos na puszczy ale nikt go nie słuchał. Teraz pokaże na co go stać i rozwiąże wszystkie problemy. Kibicuję i trzymam kciuki. Do Brukseli wybiera się tego Pan Wrzesień. Ostatnio mocno nie szło mu w wyborach ale widać hart ducha! Nie zraża się i walczy dalej! Podziwiam i kibicuję. Jest jeszcze kilka ciekawych nazwisk. To sprawia że wybór będzie bardzo trudny.

  • Idioci i tak zagłosują na nocnika, ciekawe ilu takich mieszka we Włodawie

   • Trzeba było wybrać psl gdy oni rządzą i wtedy spodziewać się efektu;> A tak to dziś w starostwie pis,a ogólnie rządzi po-psl,wcześniej psl i rządził pis..Trzeba to zgrać drodzy mieszkańcy,inaczej wciąż będą umierać młodzi ludzie na sorze/niesorze

 3. Wybory się skończyły ,5 lat spokoju,można więc truć mieszkańców Włodawy zanieczyszczeniami z ulic(cała tablica Mendelejewa) z maszyn które jeżdżą i zamiast zbierać rozpylają w powietrze .Teraz już można..

 4. Aż nie chce się komentować tych mieczników, którzy dzięki partyjnym stołkom dorywają się do koryta.
  Gdyby nie ich partyjna służalczość, to w żyli z emerytury rodziców.

 5. A vstarosta (niezatapialny) nie startuje?

 6. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content