Anna Schweisser Mistrzynią Warszawy w Kickboxingu

W miniony weekend 12.12.2020 odbyły się Mistrzostwa Warszawy w kickboxingu Kadetów i Kadetek starszych w wersji kick -light . W zawodach z włodawskiego klubu kickboxingu „Skorpion” Mks Mechanik Włodawa wzięło udział dwoje zawodników, w kat najcięższej kadetek Anna Schweisser nasza Vice Mistrzyni Polski oraz Marcel Kośćiuczyk w kat do 47 kg.

Oprócz turnieju kickboxingu kadetów równorzędnie odbywała się Warszawska GRANDA, walki K-1, w których można zobaczyć było wielu utytułowanych kickboxerów jak Kamil Ruta utytułowany zawodowy kickboxer, czy Tomasza Sarara zawodowy Mistrza DSF, w narożniku swojego kolegi. Wszystko odbyło się w Hali Torwar , Legia Fight Club przy ulicy Łazienkowskiej a organizatorem był Karol Łada, były zawodnik, obecnie trener w Legia Fight Club.

Na zawody wraz z zawodnikami udali się trenerzy Małgorzata Choma oraz Sylwester Protas,

Najlepiej zaprezentowała się Anna Schweiser, która zwyciężyła otrzymując tytuł Mistrzyni Stolicy i cieszy fakt że swoją finałową walkę wygrała przed czasem, z zawodniczka z klubu ASW Fighter Mogilany. Marcel Kościuczyk w kat do 47 kg niestety w finale uległ zawodnikowi Martinowi Mioduszewskiemu z Klubu Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź, niestety przed czasem, trzecie miejsce w tej kategorii zajął Piotr Plezia z Fightera Nowa Sól. Wyjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miejskiego we Włodawie oraz sponsorowi Wiesławowi Blicharskiemu właścicielowi firmy Handbud.