Andrzej Romańczuk doradcą szefa MON

Andrzej Romańczuk, radny powiatu i do niedawna starosta włodawski, został powołany przez ministra Władysława Kosiniaka-Kamysza do zespołu doradców ministra obrony narodowej.

Władysław Kosiniak–Kamysz, wicepremier – minister obrony narodowej, powołał Zespół Doradców Ministra Obrony Narodowej do spraw współpracy z samorządem terytorialnym.

Dalszą część wiadomości znajdą Państwo na stronie Super Tygodnia.

1 Komentarz do "Andrzej Romańczuk doradcą szefa MON"

 1. Boże Ty patrzysz i nie grzmisz. Jakie doswiadczenie i umiejętności związane z obronnością, wojskiem ma ten pan. Kolejny fachowiec od niczego. Doświadczeni oficerowie odchodzą a ci zatrudniają takich doradców. Zgroza

 2. I pomyśleć, że Ci wszyscy partyjni geniusze żyją na koszt Polskiego Podatnika.
  Dobrze się chłopaki bawią za nieswoje.

  • Peesel nie da swoim zrobić krzywdy. Zawsze dogadają się z każdym byle tylko stolik dla swoich się znalazły

 3. Oby z wojskiem nie było jak ze szpitalem we Włodawie.

 4. To nie tylko peesel, wszystkie partie tak obsadzają swoich wiernych członków, bo jak to pisze jeden z komitetów „Łączy nas koryto”.
  Ale czego spodziewać się po takich członkach, którzy jak to ktoś kiedyś powiedział „wam dać kiosk ruchu do prowadzenia, to by zbankrutował”

 5. Cieszmy się,że z naszego Regionu ktoś został powołany do zespołu.Czas najwyższy odrzucić zawiść i możliwie pomóc (podpowiedzieć)co i jak Panu Romańczukowi życzę POWODZENIA.

  • buahahahahahhaha buhaahhahaha biuuahhahahahaha

  • Już mu wszyscy podpowiadali w sprawie szpitala ale nie słuchał. Poza tym za darmo tego robić nie będzie więc niech kombinuje a nie czeka na darmowe rady. Obu panom proponuje się pospieszyć z dzialaniem. Wojna za pasem. Wasz partyjny kolega chce wymiatać Putina w ziemię i wysyłka żonę żeby zginęła na froncie.

 6. Jako były starosta doskonale wie co porobili wojacy macierewicza z drogami przy rzece Bug. Niech bierze kasę od Kosiniaka i reperuje drogi.

  • Twoja żona już spakowana do wyjazdu na front?

  • asekuracja | 21 marca 2024 at 22:21 |

   Co jest u licha z tymi zonami na front, takie atrakcyjne i mają umilać życie żołnierzom, czy z kałachami chodzić.

 7. Jaki doradca takie wojsko, jaki starosta taki szpital.

 8. A co on wie o wojsku i obronności? Mógłby co najwyżej doradzać ministrowi rolnictwa.

 9. Apartyjny | 21 marca 2024 at 06:50 |

  Zbiorą się przy korycie ci wszyscy inteligenty partyjne i dzielą się synekurami. Nie ważne czy coś umie, ważne by nachapać się bo nie wiadomo kiedy znowu dorwą się do koryta, a bez niego jak żyć?

 10. Pytanko. Czy mamy we Włodawie absolwentów “słynnego” Collegium Humanum ?

  • Tak, mamy

  • Obiecywać to On potrafi i tylko tyle. Rozwalił powiat a teraz czas na wojsko. Szkoda, wielka szkoda zwłaszcza, że wojna za naszą granicą trwa w najlepsze i trzeba doradców, ale dobrych i znających się na swojej robocie.

   • Zrobi z wojskiem to co że szpitalem i powie to swoje słynne “ślicznie dziękuję”

 11. Kosiniak – Kamysz lekarz, jako minister Obrony Narodowej nie zna stopni wojskowych. Romańczuk rolnik czyli mierny, bierny ale wierny. Ten ostatni pluł na poprzednią ekipę, jako starosta, więc dostaje fuchę. Tylko, jak tak samo będzie doradzał, jak naprawiał drogi w powiecie, ratował szpital czy kiedyś PKS. A nawet obiecywał innym gruszki na wierzbie to nasze wojsko, (jak to mawiał Jan Pietrzak) znowu stanie się “stadionowe” lub reprezentacyjne.

  • A tyle wszystkim obiecał, że wierzba gruszek by nie pomieściła!! heheh Do tej pory z wojskiem nie chciał współpracować więc i teraz nie będzie!

   • Kasa misiu kasa

    • Ale złość! Ale zawiść! Ileż to frustracji to się wylewa. Nikim nie jestem, nic nie potrafię, nic nie osiągnąłem ale przynajmniej anonimowo obrzucę błotem

     • Oj tak bo ten bidulek sam tyrał dniami i nocami dla dobra szpitala i całego powiatu a teraz poświęci się obronności kraju. Oczywiście pro publico bono. Ślicznie dziękuję

 12. koleżanka | 21 marca 2024 at 09:19 |

  Do Ani C z 3 drogi. Wstyd mi za Twój komentarz. Tak pisze kobieta-kobiecie ? . Sama wstawiasz na FB różne “dziwne” zdjęcia. Naprawdę Aniu popatrz na siebie i się zastanów

 13. plutonowy | 21 marca 2024 at 09:46 |

  ,,doradca wojskowy”??? kiedyś prosił szwabów o respiratory dla szpitala, teraz poprosi o hełmy wojskowe dla ,,doradców” ????

 14. Włofawiak | 21 marca 2024 at 11:29 |

  Ale śmieszne „Zulu Gule” w żółtych beretach chodzą po Włodawie. Zdaje im się że są poważnymi kandydatami do urzędów. Dobre ha ha ha.

 15. We Włodawie to nauczyciele emeryci mają ochotę na radnych ,czas odpocząć zająć się wnukami .

  • Jak tam plany elektrowni? Wszystko przygotowane czy będzie jak z konkretami Tuska na 100 dni? On nawet głosować każe przeciwko swoim obietnicom.

 16. I pomyśleć, że takie miernoty zajmują tak intratne stanowiska, temu że okłamali wyborców w czasie kampanii.
  Okrągłostołowi działacze bardzo ładnie rozprowadzili Polaków.

 17. Może ktoś kompetentny napisze co się dziej z betonówką na trasie Korolówka – Kaplonosy. Wybory lokalne tuż tuż a nikt nie obiecuje, że będzie robił nawierzchnię. Czyżby temat się skończył tak jak 100 konkretów na sto dni.

  • nie będzie Andrzej nie załatwił nic u Szymona

  • ZDW zlecił wykonanie projektu, który jest na etapie uzgodnień. Projekt obejmuje następne 9 km od Korolówki do Kaplonosy Kolonia

   • Projekt to mogą sobie zleciać,prosta droga,niewiele się dzieje,pola i pola.Koszt takiej drogi to dziś z 50 mlionów i kto to da na wschodnie rubieże

 18. Narzekacie co niektórzy na rudego. Zapytam, dlaczego nie głosowaliście na partię, która rządziła? Tylko na byłą opozycję i jej przybudówki. Trudni było domyśleć się, że to koalicja! Zbliżają się nowe wybory. Teraz pytanie, kto będzie rządził sejmikiem. To on daje pieniądze na drogi.

 19. Ale zabolało… Zańko to co najwyżej mógł sobie fotę strzelić z nawalonym Kamińskim. Na odpuście w Kodniu. I to tylko dlatego, że bidulek od tego etanolu nie bardzo wiedział na jakiej planecie przyszło mu tym razem kampanię robić.

 20. Janusz Poprawski | 22 marca 2024 at 16:56 |

  Jaki minister tacy doradcy.Pięknie

 21. farsa doradcza. Eee ci tez nie są lepsi od poprzedników. 100 dni i co ? Etaciki ?

 22. z tym byłym starostą to chyba jakiś kawał? Lans na Włodawę. Nieprawdopodobny.

 23. niech Romańczuk z sobą wezmie Waszczuka z Zaświatych i Grażynę z Hanny oni do siebie pasują .
  to dopiero zobaczą jak się rządzi

 24. Godny następca Misiewicza.
  Niestety, śmieszniejsze jest to, że następny partyjny geniusz, będzie dostawał sowite wynagrodzenie za nieumienie z podatków pracujących Polaków.
  Polityk to jednak najgorszy element w społeczeństwie.

 25. Przestańcie pluć na wszystkich i wszystko. Robicie pośmiewisko z siebie i naszego miasta. A ten portal zmieniacie w rynsztok

 26. 100 stanowisk (dla swoich) na sto dni farsy. Jak głosowaliśmy tak mamy.

 27. Co z ta listą peeselów do powiatu z miasta?Kogo tam wystawili, tylko Kloca? Gdzie reszta? Odpuścili sobie powiat?Jakiś prawicowy koń trojański tam jest i jakaś zbieranina kamdydatów od prawej do lewej. Jaja sobie zrobili czy co?

 28. Czy tak dobrze płacą tym radnym że tak się pchają, łażą po domach z ulotkami ,długopisami i kartkami świątecznymi.zgroza a już byli i dalej się pchają.pozwolcie nowym działać .

 29. tylko pogratulować Collegium tumanum władzom , absolwentom trefnym w/w firmy lewej : członek zarządu powiatu , dyrektor szpitala …watyd

 30. i karuzela dalej

 31. czyli w tej sławnej uczelni mamy swoich? kupione tytuliki?

 32. No niestety , dzisiaj oficjalnie ogłoszono że nie uznawane są dyplomy MBI z Kolegium Humanum. więc kto u nas się takim posługuje to aut…..

 33. Jeszcze sprzedają dyplomy , można kupić i za ile?

 34. Czyli, że vstarosta wylatuje z rady gospodarki komunalnej?

 35. dzięki Andrzeju że rozmontowałeś pezel w powiecie
  czy to prawda?

 36. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Skip to content