Śmiertelny wypadek na DK-82

W miejscowości Urszulin na drodze krajowej numer 82 doszło do zderzenia motorowerzysty i kierującej mercedesem. 71-latek z gminy Urszulin kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu, natomiast 44-latka z powiatu lubelskiego z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze.

Dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację po godzinie 14:00 o zdarzeniu drogowym w miejscowości Urszulin na drodze krajowej nr 82. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podczas skręcania w lewo przez 71-letniego motorowerzystę doszło do zderzenia z mercedesem kierowanym przez 44-latkę z powiatu lubelskiego. Niestety mieszkaniec gminy Urszulin poniósł śmierć na miejscu. Kierująca mercedesem z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Wstępna przyczyna zdarzenia to nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Policjanci wykonywali czynności na miejscu zdarzenia. Droga była zablokowana, a ruch zodbywał się po zorganizowanych objazdach.

Motocykliści stanowią grupę tak zwanych niechronionych uczestników ruchu drogowego, każde zdarzenie z ich udziałem może zakończyć się tragicznie. Dlatego apelujemy o nie przekraczanie dozwolonej prędkości i jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami.

sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz
KPP Włodawa

1 komentarz "Śmiertelny wypadek na DK-82"

  1. Wspolczuje rodzinom. Taka tragedia tuz przed swietami.

  2. Internet Telewizja Włodawa

Możliwość komentowania jest wyłączona.